banner212

banner211

HAKEMLER İFTARDA BULUŞTU

Sakarya Bölgesi hakem ve gözlemcileri düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Yoğun katılım yaşandığı iftarda birlik beraberlik mesajları verildi.

Süper Amatör 19.05.2019, 12:20 19.05.2019, 12:24 UTKU KAYNAR
HAKEMLER İFTARDA BULUŞTU
banner218

Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şubesi geleneksel iftarını Kasr-ı Döner’de gerçekleştirdi. Geniş katılımla yapılan iftarda hakemlerin son derece keyifli olmaları gözlerden kaçmadı.

Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şubesi geleneksel iftarını Kasr-ı Döner’de yaptı. İftara Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Merkez Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Çulcu, Sanatçı Davut Güloğlu, Hakemler Derneği Genel Merkez Başkanı Abdurrahman Arıcı, AFD Başkanı Ömer Bektaş, Bursa, Zonguldak, Kocaeli Dernek yöneticileri, İl Hakem Kurulu Başkanı Şükrü Özkan, duayen hakem ve gözlemcilerle, hakemler ve gözlemciler katıldı. Yemekte hakem ve gözlemcilerin son derece keyifli ve mutlu oldukları gözlerden kaçmadı.

Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şube Başkanı Özgün Aygün, geleneksel iftarlarında kendilerini yalnız bırakmayan tüm hakem camiası ve protokole teşekkür etti. Başkan Aygün, “Hakem ve gözlemciler olarak biz büyük bir aileyiz. Derneğimizin bu organizasyonunda yeniden bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bizi kırmayarak iftarımıza katılan tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.  Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de, hakem camiasıyla buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Güzel bir buluşma oldu. Hakemlerimizle daha çok beraber olmayı amaçlıyoruz” ifadesini kullandı.

banner220
Yorumlar (0)