Hakemler Mangalda Buluştu

Sakaryalı hakemler 2018-2019 sezonunu geride kalması münasebeti önceki akşam mangal partisinde buluştu

Süper Amatör 03.05.2019, 23:37 03.05.2019, 23:43 UTKU KAYNAR
Hakemler Mangalda Buluştu

Sakaryalı hakemler 2018-2019 sezonunu geride kalması münasebeti önceki akşam mangal partisinde buluştu. Sakarya Hakem ve Gözlemci Evi’nde gerçekleştirilen organizasyondan hakem ve spor camiasından geniş katılım oldu.

Sakarya Bölgesinde görev yapan Hakem ve Gözlemciler Derneği üyeleri 2018-2019 sezonunun sona ermesiyle mangal partisinde buluştu. Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Özgür Aygün’ün ev sahipliğinde yapılan mangal partisinde yorucu bir sezonu geride bırakan hakemler keyifli bir akşam geçirdi.

MANGAL PARTİSİ

Hakem ve Gözlemci Evi’nde yapılan mangal partisine İl Hakem Kurulu Başkanı Şükrü Özkan, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, AFD Başkanı Ömer Bektaş, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, İl Hakem Kurulu yöneticileri, Hakem ve Gözlemciler Derneği yöneticileri katıldı.

BAŞARILI BİR SEZON

Dernek Başkanı Özgür Aygün hakemlerin başarılı bir sezon geçirdiğini belirterek “2018-2019 sezonumuzu hayırlısıyla tamamladık. Hakemler olarak başarılı bir sezon geçirdiğimiz için mutluyuz. Tüm hakemlerimizi tebrik ediyorum. Gelişim sağlayan çok sayıda hakemimiz var. İnşallah yeni sezona da aynı şekilde hazırlanacağız” dedi.   

TEBRİK ETTİ

İl Hakem Kurulu Başkanı Şükrü Özkan, Sakarya hakemliğinin bu sezon başarılı işlere imza attığını söyledi. Başkan Özkan, “İyi bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum. Çok yetenekli ve geleceği parlak hakemlerimiz var. Bu sezon başarıyla görevlerini yerine getiren tüm hakemlerimizi canı gönülden kutluyorum. İnşallah yeni sezonda da daha büyük işlere imza atacağız” dedi. ASKF Başkanı Yaşar Zımba ise hakemlerin bu sezon iyi bir yıl geçirdiğini söyleyerek hakem camiasını kutladı.

Yorumlar (0)