banner212

banner211

Hakem’lerden muhteşem sezon açılışı

Sakaryalı Futbol Hakem’leri yeni sezona merhaba dedi.

Süper Amatör 25.09.2013, 16:06
Hakem’lerden muhteşem sezon açılışı
banner218

Sakaryalı Futbol Hakem’leri yeni sezona merhaba dedi. Erenler Atatürk Spor kompleksi Sentetik sahasında düzenlenen 2013-2014 Futbol sezonu açılışı tüm Hakemlerin katılımı ile yapıldı.


Protokol hazır bulundu

Açılışa, Sakarya Amatör Spor Kulupleri Federasyonu (SASKF) Genel Başkanı Hüseyin Kama, AK Parti Adapazarı İlçe başkanı Mustafa Ak, İl hakem Kurulu Başkanı Mehmet Alemdar, İl Hakem Kurulu Üyeleri,Hakem Hocası Aptülkadir Aypek, 11. Bölge Bölgesel Kurul Üyesi Erol Pesenek, Zonguldak İHK Başkanı Metin Cevahir, Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan, Kocaeli hakem Dernek başkanı Gökten Küçükaydın, Antrenörler Derneği Başkanı Tamer İlaçan eski ve yeni gözlemciler,eski Hakemler, Hakem Eğitmeni Adem Erbay ve davetliler katıldı.


Konuşmalar ve Plaket takdimi yapıldı

Açılışta Hakem ve Gözlemciler Derneği başkanı Oğuzhan Şenler,Aptülkadir Aypek, Mehmet Alemdar,Hüseyin Kama, Ali Arslan, Mustafa Ak, Ercan Yıldırım ve Tamer İlaçan birer konuşma yaparak yeni sezonda Hakemlere başarılar dilediler. Konuşmalardan sonra emekliye ayrılan Gözlemci Ethem Kovan ile Aptülkadir Aypek’e birer teşekkür Plaket’i verildi.


Baklava yediler çalıştılar

Açılışa katılan Üst Klasman,Bölgesel , İl ve HİF Hakemleri ikram edilen baklavaları yediler  Üst Klasman Hakemleri ile Bölgesel Hakemler Adem Erbay, İl ve HİF Hakemleri Hakem atama sorumlusu Zafer Yıldırım denetiminde çalışma yaptılar.


HABER:Suat Beyenal


 

banner220
Yorumlar (1)
arda tok 9 yıl önce
resimler açılmıyor teşekkürler...