banner212

banner211

Harbişspor'da transfer operasyonu

Süper Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Harbişspor'da yeni sezon öncesi transfer çalışmaları sürüyor

Süper Amatör 27.08.2018, 11:08 UTKU KAYNAR
Harbişspor'da transfer operasyonu
banner218

Süper Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Harbişspor'da yeni sezon öncesi transfer çalışmaları sürüyor. Yeni transferleri sır gibi saklayan Sarı Siyahlıların bugün açıklaması bekleniyor

Geçtiğimiz sezon kurduğu genç kadrosu ile play-off gurubundan Süper Amatör Lig'e yükselmeyi başaran Harbişspor'da yeni sezon öncesi transfer hareketliliği yaşanıyor. U17 Türkiye Şampiyonası'nda yarı final oynama başarısını da gösteren sarı siyahlılarda genç takımdan takviyelerin yanı sıra dış transferde önemli isimlerin takıma katılması bekleniyor.

Kulüp Başkanı Cem Taşkın geçtiğimiz sezon yakalanan başarının ardından bazı genç oyuncuların profesyonel kulüplere gittiğini belirterek; " Enes Babun ve  Furkan Toker Fethiyespor'a, Talha Bozkurt, Görkem Bastan ve Zafer Kalyoncu Eskişehirspor'a transfer oldu. Bu futbolcularımın yerini doldurmak için transfer çalışmalarımızı devam ediyor. Birkaç oyuncu ile anlaşma sağladık ama henüz lisans çıkarmadığımız için isim açıklamak istemiyorum. Pazartesi veya Salı günü yeni transferlerimizin tamamını kamuoyu ile paylaşacağız" dedi.

Yorumlar (0)