banner212

banner211

Harmanlıkspor'da imza şov

Süper Amatör Lig ekiplerinden  Harmanlıkspor yeni sezon öncesinde toplu imza töreni düzenledi.

Süper Amatör 03.08.2018, 11:22 UTKU KAYNAR
Harmanlıkspor'da imza şov

Süper Amatör Lig ekiplerinden  Harmanlıkspor yeni sezon öncesinde toplu imza töreni düzenledi.

Geçtiğimiz sezon 1.Amatör Küme'den Süper Amatör Lig'e yükselen Harmanlıkspor'da transfer harekatı hızlı başladı. Yeşil Beyazlılar kulüp lokalinde düzenlediği toplu imza töreninde dış transferde 3, iç transferde ise 6 futbolcu ile anlaşma sağladı.

DOKUZ İMZA

Başkan Metin Ergezen ve yöneticilerin hazır bulunduğu imza töreninde yeni transferler Kazımpaşa Birlik'ten Kamil Sevinç, Tekspor'dan Salih Kozan ve Hayreddinspor'dan Yasin Zobar'ın yanı sıra iç transferde kaleci Aykut Eş, Tuna Koçoğlu, Mustafa Yıldırım, Emirhan Şehit,Görkem Adıyaman ve Kerem Sarıkaya imza atanlar arasındaydı.

HARMANLIKSPOR KONUŞULACAK

Harmanlıkspor kulüp başkanı Metin Ergezen imza töreninde yaptığı konuşmasında ; "Yeni transferlerimize imzalar hayırlı olsun. Harmanlıkspor yine kendisine yakışan futbolu sahaya yansıtacak ve karakterini ortaya koyan bir kulüp olmayı sürdürecektir. " ifadelerini kullandı.

Yeşil Beyazlıların Genel Kaptan Sinan Semercioğlu:"Hocamız Tevfik Tetik ile görüşmelerimiz sonunda hem hocanın istediği hemde takım yapımıza uygun isimlerle görüşmelere devam ediyoruz. Yeni arkadaşlarımızda aramıza katılabilir. Fakat şunu da belirtmek istiyorum. Bu sene altyapıdan gelen gençlerimiz Sakarya futbolunda çok konuşulacaklar ve kendilerinden çok bahsettirecekler. Buna yürekten inanıyorum. Pırıl pırıl ve çok yetenekli gençleri izlemeye hazır olun." dedi.

Yorumlar (0)