banner212

banner211

Harmanlıkspor iftarda buluştu

Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Harmanlıkspor, geleneksel iftar yemeği organizasyonunu geçtiğimiz akşam yaptı.

Süper Amatör 27.05.2019, 13:17 UTKU KAYNAR
Harmanlıkspor iftarda buluştu
banner218

Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Harmanlıkspor, geleneksel iftar yemeği organizasyonunu geçtiğimiz akşam yaptı. Harmanlıkspor kulüp lokalinde yapılan iftar yemeğine spor dünyasından bir çok isim katıldı.

Harmanlıkspor’un her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Kulüp lokalinde yapılan iftar yemeğine  Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba, Sakaryaspor eski kulüp başkanlarından Vedat Yaşlıca, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Sakarya AFD Başkanı Ömer Bektaş, Kulüpler Birliği başkanı Hüseyin Boz, Sakaryaspor’un eski kaftanları Selim Çatalbaş, Aytaç Ak, Harmanlıkspor teknik heyeti futbolcular ve amatör futbol camiasından bir çok isim katıldı.

Harmanlıkspor kulüp başkanı Metin Ergezen yaptığı konuşmada bütün davetlilere hoş geldin derken ; Harmanlıkspor gençlere önem verdi bundan sonrada önem vermeye devam edecek U19 Takımımız önemli bir başarı elde etti. Hocalarımıza ve bize destek olan üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.. Bizden desteklerini esirgemeyen tüm Harmanlıkspor camiasına teşekkür ederim’’ dedi.

Yorumlar (0)