banner212

banner211

Harmanlıkspor şampiyonluğu kutladı

1.Amatör Küme Play-off B Grubu'nda çıktığı 5 maçı da kazanarak namaglup şampiyon olan Harmanlıkspor camiası şampiyonluk yemeğinde buluştu.

Süper Amatör 28.04.2018, 16:32 28.04.2018, 16:35 UTKU KAYNAR
Harmanlıkspor şampiyonluğu kutladı
 

1.Amatör Küme Play-off B Grubu'nda çıktığı 5 maçı da kazanarak namaglup şampiyon olan Harmanlıkspor camiası şampiyonluk yemeğinde buluştu.

2018-2019 sezonunda Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan Harmanlıkspor şampiyonluğu düzenlediği yemekle kutladı. Mono Restaurant'ta gerçekleştirilen şampiyonluk yemeğine Harmanlıkspor Başkanı Metin Ergezen, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcuların yanı sıra sponsor iş adamları  Levent Tunç, Halit İnci, Sezai Yolcu, Hamdi Kılıçarslan ve Muhammer Güneş'de katıldı.

KİMSE BİRYERE GİDEMEZ

Gecede bir konuşma yapan Başkan Metin Ergezen şampiyonlukta emeği geçen başta antrenör Tevfik Tetik ve futbolcular olmak üzere destek olan herkese çok teşekkür  ederek; " Harmanlıkspor'a yakışır bir mücadele sergileyerek sonunda hedefe ulaşan kardeşlerimi kutluyorum. Önümüzdeki sezon takımı koruyacağız. Eğer gitmek isteyen varsa ancak bir üst ligde bir takıma gidebilir onun dışında kimse ayrılamaz" ifadelerini kullandı.

Harmanlıkspor Kulüp başkanı Metin Ergezen'e çiçek veren Amigo Ersin, Süleyman Seba'yı örnek göstererek Ergezen'nin amatör camianın Sebası olduğunu ifade etti.

105 GOLLÜ ŞAMPİYONLUK

Sezona 1.Amatör Küme B Grubunda başlayan Harmanlıkspor Antrenör Tevfik Tetik önderliğinde şampiyonluğu kovaladı. Grubu liderin 1 puan gerisinde bitiren yeşil beyazlılar play-off grubunda bu kez işi şansa bırakmadı. Play-off A Grubunda çıktığı 5 maçı da kazanan Harmanlıkspor Süper Li'e yükselmeyi başardı.

Grup  maçları sonunda 85 Golle Sakarya'nın en golcü ekibi olan Harmanlıkspor, taraflı tarafsız herkesin takdirini toplarken play-off aşamasında da attığı 20 golle play-offunda  en çok gol atan takımı oldu.

 

Yorumlar (0)