Harmanlıkspor sezonu açtı

Koronavirüs nedeni ile 1,5 yıl ara verilen amatör liglerin başlamasına kararı verilmesinin ardından takımlar yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Süper Amatör 16.09.2021, 10:46 UTKU KAYNAR
Harmanlıkspor sezonu açtı

Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Harmanlıkspor , Ekim ayında başlayacak yeni sezon öncesinde ilk çalışmasını yaptı. Yeşil Beyazlı yönetimin tam kadro yer aldığı sezonun ilk çalışması baklava ikramı ile başladı.

YÖNETİM TAM KADRO

Süper Lig takımlarından Harmanlıkspor yeni sezon çalışmalarına kendi tesislerinde yaptığı idmanla başladı. Antrenör Tevfik Tetik nezaretinde gerçekleştirilen çalışmayı Başkan İsmail Yağlar, Başkan vekili Ahmet Karapekmez, Başkan yardımcıları Oğuzhan Yıldız, Bahtiyar Solak,  Orhan Gazi Kılıçaslan, Kürşat Ergezen, Genel Sekreter Emre Karakaş, Basın Sözcüsü Kaan Gümüşel, Futbol şube sorumlusu İsmet Akdemir, Genel Kaptan Akın Morgül, Genel kaptan yardımcısı Yiğit Ergezen, Alt yapı sorumlusu Adil Yazıcı, alt yapı sorumlusu yardımcıları Emre Kılıçaslan, Alperen Kırdemir, Salon sporları sorumlusu Can Hacıosmanoğlu, Muhasip Cihan Kurt, Hukuk işleri sorumlusu M. Kaan Savaş, Hukuk işleri yardımcısı Oğuzhan Aktaş, Kulüp müdürü Ayhan Aytaç, Kulüp müdür yardımcısı Muharrem Yeğin, Yönetim kurulu üyeleri Yavuz Balcı, Burak Kaygısız birlikte izledi.

FUTBOLU ÖZLEDİK

Harmanlıkspor’da Antrenör Tevfik İdman idman öncesinde sporcularla bir toplantı yaparak yeni sezonun hayırlı olmasını diledi. Antrenmanda sporcularıyla yakından ilgilenen deneyimli antrenör, “Yeni sezonun startını verdik. Yaklaşık 1.5 yıl sonra yeniden sahalarda olmak çok güzel. Bizim takımın hedefi her zaman genç ve tecrübeli sporculardan iyi bir harman oluşturarak lige renk katmak. Bu sezon ise hedefimizi zirve olarak belirledik. Umarım bunu da başarırız” dedi.

SİZE GÜVENİYORUZ

Harmanlıkspor Kulübü Başkanı İsmail Yağlar, futbolculara her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.  Başkan Yağlar, “Harmanlıkspor olarak biz her zaman en iyisini istiyoruz. Yönetimimle birlikte her zaman size destek vereceğiz. Bu sezon salgın nedeniyle uzun süren ayrılığın ardından yeniden futbol ateşi yanacak. Bizde o ateşi en iyi şekilde sahaya sunmak istiyoruz. İlk hedefimiz centilmence mücadele ardından ise Bölgesel Amatör Lig neden olmasın. Bu konuda size güvenimiz tam” dedi.

Yorumlar (0)