banner212

banner211

Harmanlıkspor yeni sezona hazırlanıyor

Geçtiğimiz sezon 1. Amatör Küme’de gösterdiği performansla önümüzdeki sezon Süper Lig’de mücadele etme hakkını elde eden Harmanlıkspor sezonu açtı.

Süper Amatör 15.08.2018, 22:32 UTKU KAYNAR
Harmanlıkspor yeni sezona hazırlanıyor

Geçtiğimiz sezon kadrosunda bulunan futbolcuların tamamına yakını ile yeniden anlaşarak Süper Lig’de mücadele edecek olan Harmanlıkspor kadrosuna kattığı 3 tecrübeli 1 genç oyuncunun yanısıra A genç kadrosundan da A takım kadrosuna çıkardığı isimlerle de sezon açılışında adeta gövde gösterisi yaptı.

“GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ”

Süper Amatör Lig’de iddialı bir ekip olacaklarına inandıklarını ifade eden Harmanlıkspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Tevfik Tetik, “Uzun lig maratonunda umarım sakatlıksız kazasız belasız bir sezon geçiririz. Kadromuzu geniş tutmak zorundayız ve Süper Amatör Lig devamlılık isteyen bir lig. Geçen sezon başarılı olan kadromuzu bir kaç takviye yaparak lige başlıyoruz. Özellikle alttan yetişen gençlerimizde istekli ve hırslı olması bizleri mutlu ediyor. Yeni transferlerimiz takımla çabuk kaynaştı. Transferde özellikle yetenekleri yanında karakterleri ve ahlakları ile de gençlerimize örnek olabilecek isimler ile görüştük ve anlaştık. Bu sene bir takviyemiz de kaleci Antrenörü hocamız İrfan Arkan’ın aramıza katılması oldu. Kendisinin takımımıza ciddi katkı sağlayacağından hiç şüphem yok. Yeni sezon camiamız adına hayırlı olsun” dedi.

Dış transferde Kazımpaşabirlikspor’dan Kamil Sevinç, Tekspor’dan Salih Kozan, Hayreddinspor’dan Yasin Zobar ve Kışlaçayspor’dan genç Berkay Bayram ile el sıkışan Harmanlıkspor’da, Tecrübeli futbolcular Mustafa Tosa ve Tuna Koçoğlu; “yeni arkadaşlarımızın da katılımıyla Süper Lig’de geçen sene olduğu gibi oynadığımız güzel futbol ile konuşulmak istiyoruz” dediler.

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Sezon açılışında geçtiğimiz sezonun genç yıldızlarından Yakuphan Filicioğlu’nun 18 yaş günü pasta kesilerek kutlanırken, açılışta Genel Kaptan Akın Mergül yaptığı konuşmasında ; “Öncelikle yeni sezonda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Harmanlıkspor olarak geçen sezonun takımını koruyup hocamızın istekleri doğrultusunda takviyelerimiz yaptık. Yeni gelen arkadaşlarımız duruşları efendilikleri ailemize hemen katıldılar. Genç Berkay kardeşimizde gelecek vadeden önemli bir yetenek. Yine açılışımıza denk gelen başarılı sporcumuz Yakuphan’ın 18. yaş gününü kutladık. kendisine uzun sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyorum. Bu sene ciddi transfer teklifleri aldı. Sanırım bu sezon onun yılı olacak. Tüm kardeşlerime hocalarıma yeni sezonda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sezon açılışında ısınma hareketleri ile başlayan Harmanlıkspor’lu futbolcular istasyon çalışması yaparken, kaleciler İrfan Hoca ile ayrı çalıştılar. Çift kale ile devam eden antrenman bitimi Genel Kaptan Akın Mergül futbolcularına ve Teknik Heyete karpuz ikram etti.

Yorumlar (0)