banner212

banner211

Hendek ASK Toplantıları Devam Ediyor

Hendek’te bulunan Amatör spor kulüpleri başkan ve yöneticileri ile ortaklaşa yapılan değerlendirme ve kaynaşma gecesinin Dördüncüsü Çamlıca’ da yapıldı.

Süper Amatör 17.02.2014, 08:52 17.02.2014, 08:55 UTKU KAYNAR
Hendek ASK Toplantıları Devam Ediyor
banner218
 Hendek’te bulunan Amatör spor kulüpleri başkan ve yöneticileri ile ortaklaşa yapılan değerlendirme ve kaynaşma gecesinin Dördüncüsü Çamlıca’ da yapıldı.


Düzenlenen toplantıya Hendek Çamlıca Belediye Başkanı ve Çamlıca Belde Yöneticileri evsahipliği yaparken, Toplantıya Kaymakam Mustafa Ayhan, Hendek  Belediye Başkanı Ali İnci ,İlçe Gençlik Spor Müdürü Feyzullah Köstereli ve Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Başkanı  Hüseyin Kama ile birlikte, Hendek’te mevcut 15 amatör spor kulübü başkan ve yöneticileri hazır bulundu.

Toplantıya ev sahipliği yapan  Çamlıca Belde  Belediye Başkanı  ve Futbol Kulübü yöneticileri Sakarya Alabalık Tesislerinde misafirlerine yemek ikramında bulundu.


Toplantının açılış konuşmasını yapan Hendek İlçe Gençlik Spor Müdürü Köstereli; “  İlçemizdeki tüm spor kulübü başkan, temsilci ve antrenörlerimizin toplantıya iştirak etmesinden büyük mutluluk duydum. İlçemizde spor faaliyetlerini daha ileri seviyelere çıkartmak adına mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu birlikteliği sağlayan sporsever  kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyorum” Dedi. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’de yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak; “  Hendek gerek bireysel gerekse salon sporlarında hep ön planda olmuştur bu anlayış devam ettiği sürece bu çıtayı daha yükseğe çıkarmanın gayretini ve çabasını hep birlikte yapacağız” Diyerek katılımcılara teşekkür etti.


Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Hüseyin Kama’da yaptığı konuşmasında  amatör spor kulüplerine malzeme desteğinin dün olduğu gibi yarında devam edeceğini belirterek” Hendek te ki Amatör Spor Kulüpleri ile güzel bir uyum içersinde çalışıyoruz her türlü yardım ve desteğe elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz , bu tür toplantıların yararını görmekteyiz” Diye konuştu. Toplantıda  konuşma yapan Kaymakam Mustafa Ayhan da   “Hendek, 17-29 yaş arası genç nüfus sıralamasında ilk üç içersindedir. Bu gençlerimizi spora kanalize ederek hem sağlıklı bir nesil yetiştirme  hemde topluma yararlı insanlar yetiştirme adına üzerimize düşeni yapıyoruz. Bu birlik ve beraberliğimiz devam ettiği süresince Hendek her spor da başarılı olacaktır “Dedi. Toplantı sonunda yemek yendi ve bir ay sonra buluşma dilekleri ile veda edildi.

 

Yorumlar (0)