banner212

banner211

Hendek derbisinde saha karıştıFoto

H.

Süper Amatör 04.01.2012, 06:15
Hendek derbisinde saha karıştıFoto
banner218
H.Gündoğdu : 1 Hendekspor: 1


Sarı kartların havada uçuştuğu Hendekspor-Hendek Gençlik Gündoğduspor maçında bitiş düdüğüyle saha bir anda savaş alanına döndü Amatör Süper Ligi Play-Off’ta iki Hendek temsilcisi Hendek Gençlik Gündoğdu ve Hendekspor karşı karşıya geldi. Maç karşılıklı gollerle 1-1 sona ererken maçın bitiş düdüğü çalar çalmaz her iki takım oyuncuları saha içerisinde birbirlerine saldırdılar. Olaylar devam ederken antrenörler de kavgaya karıştı. Bazı seyirciler tribünden sahaya atlayınca ortam daha da gerildi. Küfürler ve yumrukların konuştuğu maç bitiminde polisin gayretleri ile olayların büyümemesi önlendi. Taraflar kavganın Hendek’te devam edeceği tehditleri ile Akyazı Stadı’ndan ayrıldılar. Haber&Foto: Alaattin ONUR Stat : Akyazı

Hakemler: Oğuzhan Şenler ** Atilla Karaoğlan  ** Özcan Kılıçkeser**

Hendek Gündoğdu :
Süleyman** İsmet** İsmail** (Dk.81 Serkan*) Onur*** Feridun***Özkan** Gökhan Ş.** Savaş** (Dk. 80 Aykut*) Yıldırım* Eyüp** Zeki ? (Dk.45 Yılmaz*)

 Antrenör: Abdurrahman GüneşHendekspor: Vedat*** Emre** Adem** Gökhan T** Zafer* (Dk. 55 Ümit *) Tolga***Semih*** Vural*** Burak*** (Dk. 86 Numan ? ) Emre A.** (Dk. 88 Erkan K.K. ) Cabir***Antrenör: Adnan YükselGoller : Dk. 9 Burak (Hendekspor) Dk. 90+2 Eyüp (Hendek Gündoğdu)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 banner220
Yorumlar (0)