banner212

banner211

Hendek Dereköy: 0 Arifiyespor: 1

Süper Amatör Lig Play-ff grubunda Hendek Dereköyspor-Arifiyespor karşılaşmasının kaderini penaltılar belirledi.

Süper Amatör 07.04.2019, 19:44 08.04.2019, 10:49 UTKU KAYNAR
Hendek Dereköy: 0 Arifiyespor: 1
banner218

Süper Amatör Lig Play-ff grubunda Hendek Dereköyspor-Arifiyespor karşılaşmasının kaderini penaltılar belirledi. Arifiyespor penaltıdan attığı golle maçı 1-0 kazanırken Hendek Dereköy kaçırdığı penaltı ile 1 puandan oldu.


Play-off grubunun ikinci hafta mücadelesinde Hendek Dereköyspor ve Arifiyespor Erenler Stadı’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın hemen başında Arifiyespor kazandığı penaltı atışını Mustafa ile gole çevirerek 1-0 öne geçti. Bu golden kısa bir süre sonra bu kez Hendek Dereköy penaltı kazanırken Cihan atışı değerlendiremeyince ilk devre 1-0 sona erdi.
İkinci yarıda iki takımda karşılıklı ataklarla gol ararken son bölümlerde kırmızı kartlar havda uçuştu. Her iki takımdan ikişer oyuncu kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Oldukça çekişmeli geçen mücadele Arifiyespor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.


Hendek Dereköy: 0
Arifiyespor: 1
Saha: Erenler
Hakemler: Gökhan Kahyacık** Muhammet Kantaroğlu** Cem Arman**
Hendek Dereköy: Haluk** Recep** Berker** (Hasan*) Kayhan** İlker** Zafer** Uğur** (Haris*) Onur** Cihan** Hüseyin (KK) Beytullah** (Samet*)
Antrenör: Behçet Durak
Arifiyespor: Kadir** Aydın** Semih** Burak** İsmail** Emre (KK) Mustafa** (Oğuzhan**) Samet** M.Utku** (Ömer*) M.Ahmet** (Yunus KK) Ö.Faruk** 
Antrenör: Osman Gümüştaş 
Goller: Dk.7 Mustafa (Pen) (Arifiyespor)
Kırmızı kart: Dk. 67 İlker, Dk.77 Hüseyin (Hendek Dereköy), Dk.84 Yunus, Dk.89 Emre (Arifiyespor)
 

Yorumlar (2)
seyirci 4 yıl önce
hakem gökhan kahyacık düdüğünü asmalıdır, bir maç nasıl katledilir iyi izleyin,tartismali 2 penaltı kararı,tartışmalı 4 kırmızı kart..emek hırsızlığı var...düdüğü astırın gökhan kahyacıka
dere köy 4 yıl önce
Hakem çok kötü bu bida maçlara gelmesin