banner212

banner211

Hendek G.Gündoğduspor'da istifa

Ahmet Çileci, 2009-2010 Futbol sezonunda Hendek Gençlik Gündoğduspor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı

Ahmet Çileci İstifa etti


 


Ahmet Çileci, 2009-2010 Futbol sezonunda  Hendek Gençlik Gündoğduspor yönetim kurulu üyeliğinden  istifa ettiğini açıkladı.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:50
Hendek G.Gündoğduspor'da istifa
banner218
Ahmet Çileci, 2009-2010 Futbol sezonunda Hendek Gençlik Gündoğduspor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı

Ahmet Çileci İstifa etti


 


Ahmet Çileci, 2009-2010 Futbol sezonunda  Hendek Gençlik Gündoğduspor yönetim kurulu üyeliğinden  istifa ettiğini açıkladı. Çileci,  işlerinin yoğunluğunu etken olarak gösterdi ve , “ kulüpte basın sorumluluğunu üstlenmiştim.  İşlerimin yoğunluğundan dolayı takıma yeterli zaman ayıramayacağımdan dolayı   takıma faydalı olamayacağımı düşünerek kulüp yönetim kurulundan istifa etmiş bulunuyorum.. Yeni sezonda süper ligde mücadele eden Hendek spor ve Hendek Gençlik Gündoğduspor futbol takımlarına başarılar diler, saygılar sunarım.


www.BizimHendek.com


 


Takım Bolu’da Kampa girdi


 


3 Ekim’de başlayacak Süper Lig’e hazırlanan Gençlik Gündoğduspor 10 günlük kamp için dün Bolu’ya gitti. Siyah-Beyazlı takım çalışmalarına Bolu Yıldız Otel’de devam edecek.


    30 kişilik ekip


    3 Ekim’de başlayacak Süper Ligin hazırlıklarına kendi tesislerinde yaptığı idmanlarla hazırlanan Gençlik Gündoğduspor dün 10 günlük kamp için Bolu Yıldız Otel’e gitti. 24 futbolcu, teknik ekip ve bir yöneticiden oluşan 30 kişilik kadro ile kampa giden Gençlik Gündoğduspor çalışmalarına burada devam edecek. Siyah-Beyazlı takımın gidişata göre kampın süresini uzatabileceği belirtildi.


    İyi çalışacağız


    Yeni sezona hazırlık için Bolu’da yapılacak 10 günlük kamp için hareket öncesi konuşma yapan antrenör Sami Bağdatlı, Bolu kampının kendileri açısından çok olumlu geçeceğine inandığını söyledi. Bağdatlı, “Kamp bizim için çok olumlu geçecek. Burada iyi bir çalışma ortamı yakalayacağız. Gelecek yıl ilk kez yapılacak Deplasmanlı Bölgesel Lig’de yer almayı amaçlıyoruz” dedi.


    Yeni transferlerde hazır


Gençlik Gündoğduspor son olarak yaptığı transferlerde Suadiyespor takımından Gökhan Şanlıtürk,Şener Güray ve Hakan Bir,Yalovaspor’dan İsmail Karaman,Mardinspordan İsrafil Yıldız,Taşköprüspordan Gökhan Albayrak ve Tekspor’dan Sedat Kaplan’ı renklerine bağladı.


 


www.HaberHendek.com

banner220
Yorumlar (0)