banner212

banner211

Hendekspor 24 Ağustos da Topbaşı yapıyorSüper Lig takımlarından Y.

Süper Amatör 16.08.2012, 12:51
Hendekspor 24 Ağustos da Topbaşı yapıyor
banner218


Süper Lig takımlarından Y.Hendekspor yeni sezona 24 Ağustos Cuma günü merhaba diyecek. Antrenör Cengiz Tarım nezaretinde kendi tesislerinde toplanacak mavi-siyahlılar idmanlarına burada devam edecek.

Start 24 Ağustos'ta

Y.Hendekspor, 6-7 Ekim tarihleri arasında start alacak Süper Lig öncesinde yeni sezona 24 Ağustos Cuma günü yapacağı ilk idmanla başlayacak. Kendi tesislerinde Antrenör Cengiz Tarım nezaretinde toplayarak sezon hazırlıklarına startı verecek mavi-siyahlı takım genç bir kadroyla ligde mücadele edecek.

Gençlere güveniyorum

Süper Lig'de bu sezon Hendekli gençlerin çok şans bulacağı bir kadroyla lige katılmayı amaçlayan Y.Hendekspor'da Antrenör Cengiz Tarım, gençlere güveniyor. Hendek'in her zaman futbolda iyi bir potansiyele sahip olduğunu belirten Antrenör Cengiz Tarım, "Sezonu gelecek hafta yapacağımız idmanla açacağız. Bu sezon genç oyuncularla birlikte güzel bir sezon geçirmeyi amaçlıyoruz. Yönetimimizin de desteğiyle Hendek'e yakışan futbolu sahaya yansıtmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.Yazar: Mehmet KAVİS/HaberHendek.com

banner220
Yorumlar (0)