banner212

banner211

Hendekspor sahaya indi

Süper amatör kümede ekiplerinden Hendekspor bu akşam saat 16.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:45
Hendekspor sahaya indi
banner218
Süper amatör kümede ekiplerinden Hendekspor bu akşam saat 16.00 da Kazimiye stadyumunda yeni sezonun startını verdi.

Hedefimiz şampiyon olmak


 


Antreman öncesi futbolcularına bir konuşma yapan teknik direktör Adnan Yüksel, Hendek spor hedefi olan bir takım. Burada beraberce mücadele edeceğiz.  Futbol dünyanın en zor işi bu nedenle çok çalışıp bu zorluğun üstesinden gelmenin mücadelesini yapacağız.  Sizler bizim istediklerimizi saha yapınız başarı kendiliğinden gelecektir” diyerek yeni sezon önce kalabalık tutulan kadronun önümüzdeki günlerde  şekilleneceğini norm kadro olarak 24 kişilik kadroyu hedeflediklerini söyleyerek yeni sezonda başarılar diledi.


 


Yüksel,her futbolcunun oruç tutup tutmamakta serbest olduğunu ifade ederek, “ben oyucuma verdiğimi isterim.Kimsede bundan şikayetçi olmasın” dedi. Yardımcı hoca yönetiminde  ısınma,düz koşu,kültür-fizik hareketleri ile çalışan Hendekspor daki hırs yönetimi sevindiriyor.


 


 Herkes işini yapsın

Hendeksporun genel kaptanı Tamer Mercan’da futbolculara yaptığı konuşmada; Hocamızın önderliğinde çalışmalarımıza başladık. Hedefimiz şampiyonluktur bunun için ne gerekiyorsa yapılacaktır. Si sahaya çıkın söylenileni yapın sizin çözemediklerinizi biz çözeriz.herkes kendi işini yapsın.Sezonumuz hayırlı olsun,hepinize başarılar diliyorum” dedi.Yönetici kadrosundan  genel kaptan Tamer Mercan, başkan yardımcısı Rıdvan Kırval,basın sözcüsü Harun Kaynak ile birlikte Mehmet şengül ve Hüseyin Bilgiçli çalışmaları yakından takip ettiler


 
 
Kaynak:BizimHendek.com

Yorumlar (0)