banner212

banner211

Hendeksporda doğum günü süprizi !

45.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:50
Hendeksporda doğum günü süprizi !
banner218
45.ci yaşına basan Yüksel’in doğum günü partisinde dün Hendek gençlik ile Yıldırımspor hazırlık müsabakasında yaşanan olumsuzluk damgasını vurdu

45.ci yaşına basan Yüksel’in doğum günü partisinde dün Hendek gençlik ile Yıldırımspor hazırlık müsabakasında  yaşanan olumsuzluk damgasını vurdu. Formaya yapılan davranışın affedilemez olduğunun altı çizildi.

   Sample Image   


Hendekspor yönetimi ve futbolcularının hazırladığı sürprize şaşıran Hendekspor teknik direktörü Adnan Yüksel, “ güzel bir sürpriz,beklemediğim bir olay ve spor hayatımda ilkini yaşadım,teşekkür ediyorum” dedi.Hendekspor yönetimi teknik direktörleri Adnan yüksel’e kulüp binasında  yaş günü sürprizi yaptılar.


Böyle bir sürprizi ilk kez yaşıyorum


Yöneticiler ve futbolcuların hazır bulunduğu doğum günü sürprizinde  yanan mumlar altında doğum günü pastasını kesen Adnan Yüksel kendisine duygularınız sorusunu yönelten gazetecilere; “yaşlanmanın duygusu olmaz. Bir yaş daha yaşlandık. Böyle bir geceyi ilk defa yaşıyorum. Bu Hendeksporun bana gösterdiği bir ayrıcalıktır. Arkadaşlarımız güzel bir  sürpriz hazırlamışlar emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Nice mutlu yıllara” diyerek yanıtladı.Yaşgünü pastasını kendi elleri ile kesen Adnan Yüksel  kulüp ikinci başkanı Rıdvan Kırval’a pastayı kendi elleri ile ikram etti.


Forma namustur


Pasta töreninin ardından  ilçenin ikinci kardeş kulübü Hendek Gençlik Gündoğduspor’un dün Kazimiye stadyumunda Yıldırımspor ile oynadığı hazırlık müsabakasında yaşananları üzüntüyle takip ettiklerini dile getiren Hendekspor basın sözcüsü Harun Kaynak, futbolcunun taşıdığı formanın ağırlığına hakim olmasına dikkat çekerek; “  arkadaşlar, dün destek amaçlı gittiğimiz  hazırlık müsabakasında gördüğüm bir eksiği sizlere anlatmak istiyorum” diyerek, “ sizlerden bir arkadaşınız bir kardeşiniz olarak tek bir şey istiyorum.bu konuda babam olsa affetmem.Yöneticiliği bırakırım ama o kişiyi affetmem. Giymiş olduğunuz forma o bağlı bulunduğunuz beldenin namusudur,şerefidir. Sizin ekmek paranız bizim onurumuzdur. Bugün orada bir futbolcu kardeşimiz kırmızı kart cezası aldı diye giydiği formayı üç kez çıkartıp yere attı. Bu davranış Hendek halkına, mensubu olduğu kulübe, hülasa başkanına ,yöneticilerine hakarettir. Benim tabirimle küfürdür. Sizlere ive hocamıza inanıyoruz. Kötü sonuçlarda alabilirsiniz  biz her şeye rağman sizlerin yanınızdayız.Lütfen  bizleri seyirciler ile karşı karşıya getirmeyin. Bunun arkasında, o formayı yere atanın arkasında  hiç kimse duramaz. O forma kutsaldır. O nedenle sakın ha  taşıdığınız formaya yaptığınız hakaret bizlere ve ilçe halkına yapılan hakaret addederiz. Islattığınız forma şerefinizdir,namusunuzdur. Dün kardeş kulübümüzün futbolcusunun taşıdığı formayı ayaklar altına atması beni çok yaraladı.” Diye konuştu. Hendekspor teknik direktörü Adnan Yüksel’de dün  Hendek gençlik Gündoğduspor ile Yıldırımspor hazırlık maçında yaşananlar hakkında  serzenişte bulunan basın sözcüsü Harun Kaynak’a hak verdiğini belirterek; “ söylediklerinizde çok haklısınız. Kimseyi karalamak istemem. Kulübüzde forma giye arkadaşların bu kulüp çatısı altında bulunuyor olmalarının en önemli nedeni karakterli oluşlarıdır. “diyerek basın sözcüsü Harun Kaynak’a destek verdi.


 
 

Kaynak:bizimhendek.com

Yorumlar (0)