Süper Amatör Lig ekiplerinden Tekspor da yaşananlar ile ilgili takım kaptanı İsmail Yazgan bir basın açıklaması yayınladı." />

banner212

banner211

İsmail Yazgan,Takım arkadaşlarımın hakkını savundum

Süper Amatör Lig ekiplerinden Tekspor da yaşananlar ile ilgili takım kaptanı İsmail Yazgan bir basın açıklaması yayınladı.

Süper Amatör 20.11.2012, 17:11
İsmail Yazgan,Takım arkadaşlarımın hakkını savundum
banner218

Süper Amatör Lig ekiplerinden Tekspor da yaşananlar ile ilgili takım kaptanı İsmail Yazgan bir basın açıklaması yayınladı.Yazgan yaptığı açıklama da parasını alamayan takım arkadaşlarımın hakkını savunmamın suç sayıldığı bir kulüpte kaptanlık yapmama gerek olmadığı için kendi isteğim ile ayrıldım dedi.

 

İsmail Yazgan'nın açıklaması

 

Kamuoyunun bilmesini isterim ki  … benim Tekspor Kulubün den şuana kadar  hiçbir alacağım yoktur. Ben takım kaptanı olarak takım arkadaşlarımın hakkını savundum için  kadro dışı kaldim.2 aydır futbolcu arkadaşlarımın  ne haftalıkları nede maç başı anlaşmaları verilmiştir. Benden takım kaptanı olarak yardım istediler ve yönetime iletmemi istediler ve bu arada antremana çıkmak istemediklerini belirttiler. Bu olaydan sonra yöneticimiz Ahmet  Özgonul’ü kendisi daha önce bu konularda beni her zaman arayabilirsin dediği için onu aradım. Kendisinin konuşmalarını futbolcu arkadaşlar dinledikten sonra hepsi  antremana çıktı .


Antremana çıktıktan sonra kulüp başkani ve yöneticiler herkesi soyunma odasına çağırdı ve görüşme yaptı. Burada hiç  bir futbolcu sorunlarından ve alacaklarından  bahsetmedi yöneticiler çıktıktan sonra ben arkadaşlarımıza  teşekkür  ettim ve bugün benim son  antremanım olduğunu  söyledim. Antreman  bittikten sonra Recai hoca beni odasına çağırdı  ve yönetimden özür dilemem gerektiğini söyledi bende hocam bir suç işlemediğimi ama siz böyle diyorsanız özur dilerim dedim ve yöneticimiz Ahmet Özgönül odaya geldi kendisine yaşananlar dan dolayı takım adına özür dilediğimi ilettim oda sorun olmadığını özrünüzü kabul ettiğini söyledi. Benden bu kişiler kimler diye isim istedi. Bende kendisine kulüpte parasını alan ve almayan kişiler belli  kimsenin ismini  vermeyeceğimi belirttim. Bana  isim vermez isem  kadro dişi kalacağımı söyledi. Bende kendilerine  caniniz sağ olsun dedim ve odadan  çıktım.

 

Daha sonra futbolcu arkadaşlarım yöneticilerimiz ile tekrar görüşmek istediğini belirtip yöneticiler geldi ve konuşma yaptılar. Yöneticiler bu olayın bittiğini hocanın da istememesinden dolayı bu konuyu kapattık… Daha sonra Berat arkadaşımız İsmail abinin hiçbir sucu olmadığını takım olarak biz konuşmasını istedik dedi. Yöneticiler isteyen varsa bu takımdan gidebilir dedi. Bu olaydan sonra Berat Kalyoncu arkadaşımız da bizim yüzümüzden kaptan gidiyorsa benimde durmama gerek yok dedi ve kendi isteğiyle ayrıldı. Kolej takımıyız diyenlere bir takım kaptanı olarak arkadaşlarımın hakkını arayamayacaksam benim takım kaptanı olmama gerek yok dedim ve o gün kaptanlığını bıraktım.

 

banner220
Yorumlar (0)