banner212

banner211

İsmet Yaşa yine iddalı konuştu.

Süper Amatör lig ekiplerinden Serdivanspor yeni sezon öncesi hazırlıklarına günde tek idman yaparak başladı

 


Süper Amatör lig ekiplerinden Serdivanspor yeni sezon öncesi hazırlıklarına günde tek idman yaparak başladı.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:45
İsmet Yaşa yine iddalı konuştu.
banner218
Süper Amatör lig ekiplerinden Serdivanspor yeni sezon öncesi hazırlıklarına günde tek idman yaparak başladı

 


Süper Amatör lig ekiplerinden Serdivanspor yeni sezon öncesi hazırlıklarına günde tek idman yaparak başladı.Geçtiğimiz yıl genç kadrosuna rağmen elde ettiği başarı ile herkezin beğenisini toplayan Sarı-Siyahlılar bu yılda oldukca iddaalı.


 


Kadroyu korumayı başardılar


 


Serdivanspor Genel Kaptanı İsmet Yaşa geçen yılki kadrodan fire vermediklerini belirterek,’’bir çok kulüb oyuncularımıza talip oldu fakat biz onlara emeklerinin karşığını vererek yeni sezonda da takımda kalmaya ikna ettik. Serdivanspor dan oyuncu almak zaten kolay bir iş değil’’ dedi.


 


Hedef  profosyonel lig


 


İsmet Yaşa önümüzdeki yıl başlaması planlanan deplasmanlı amatör ligede atıfda bulunarak;’’ Oyuncularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz.Şuan için deplasmanlı ligi pek düşünmüyoruz çünkü Serdivanspor’un her zamanki gibi bu yılda hedefi profosyonel lige katılmaktır.Serdivanspor başarısızlığa tahmül edemez biz hiçbirzaman ikinci olmayız sadece birinciliği kaybederiz’’ Dedi


 
Saplat; Yine şampiyonluk

 


Amatör Süper Lig’de bu sezonda şampiyonluğu hedeflediklerini belirten antrenör Reşat Salpat, ''Serdivanspor olarak önce centilmence geçecek bir lig istiyoruz. Amatör kulüplerimiz zor şartlar altında ayakta duruyor. Biz buna rağmen iyi bir sezon geçireceğimize inanıyoruz. Serdivanspor her zaman hedefleri olan bir kulüptür'' diye konuştu.


 


 


Fatih bitti gibi


 


Serdivanspor’un geçen sezon Güneşler Beldespor’da forma giyen Fatih Sesli’nin işini bitirdiği öğrenildi.


 


AHMET’TE YOLDA


Sarı-Siyahlı ekibin bu sezon mevcut kadrosuna en az 3-4 takviye yapması planlanırken, Ahmet Sesli ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Geçen sezon Güneşler de oynayan Fatih’in takıma katılması beklenirken, Serdivan’ın Köy Hizmetlerispor’dan Ahmet’le de prensipte anlaştığı gelen haberler arasında.


 


 


Ameliyat olan Yasin iki hafta yok


 


Serdivanspor’un kalecisi Yasin Şahin’in Özel Ada Tıp Hastanesi’nde dizinden ameliyat olduğu bildirildi. Tecrübeli file bekçisinin ameliyatının başarılı geçtiği ve 15 gün sonra sahalara dönebileceği öğrenildi. Başkan Şamlı ve yöneticiler Yasin’i hastanede ziyaret ettiler.


 


Yorumlar (0)