banner212

banner211

İsyan ! Harb-iş Maça Çıkmadı

''Kama Keyifi karar alıyor''

Harb-iş Spor Kulübü Başkanı Halim Tatar geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve ASKF Başkanı Hüseyin Kamayı topa tutmuştu.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:15
İsyan !  Harb-iş Maça Çıkmadı
banner218
''Kama Keyifi karar alıyor''

Harb-iş Spor Kulübü Başkanı Halim Tatar geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve ASKF Başkanı Hüseyin Kamayı topa tutmuştu.Hafta içi maç oynanmasının ardından cumartesi olan maçlarının Pazartesiye alınmasına tepki gösteren Tatar öğrenci ve çalışan oyuncularına izin almada sorun yaşadıkları alınan bu keyifi kararlardan sıkıldıklarını belirttmişti.Tatar ayrıca ilk açıklanan fikstüre göre hareket edeceklerini söylemiş pazartesi günü kesinlikle sahaya çıkmayacaklarını belirtmişti.


 


Harb-iş Sahaya Çıkmadı.


Harb-iş Spor Kulübü Başkanı Halim Tatar Cuma günü yaptığı açıklamanın arkasında durdu ve takımı sahaya çıkarmadı.Bugün oynanması gereken Harbiş-As Akyazıspor maçı Harb-iş sahaya çıkmaması sebebiyle oynanmadı


 


Harb-iş Spor Kulübü Başkanı Halim Tatar; ''Ben Şahsım ve kulübüm adına,Dayatmacı zihniyet , ben yaptım olur mantığını istemiyoruz. Hüseyin Kama’nın başkanlığını kabul etmiyoruz.Sonuncu olmamıza rağmen centilmence lig’de mücadele ediyorduk. Ama böğle  keyfi uygulamalara asla pirim vermeyeceğiz'' dedi.


 


 

Yorumlar (0)