İzlog Pamukovaspor-Ferizlispor: 0-2

Süper Amatör Playoff heyecanında ilk haftanın tek kazanan takımı olan Ferizli 2011 ikinci haftayı da 3 puan ile geçmeyi başardı.

Süper Amatör 24.03.2024, 17:04 24.03.2024, 17:30 UTKU KAYNAR
İzlog Pamukovaspor-Ferizlispor: 0-2

Süper Amatör Playoff heyecanında ilk haftanın tek kazanan takımı olan Ferizli 2011 ikinci haftayı da 3 puan ile geçmeyi başardı. Erenler Stadı’nda oynanan ikinci hafta mücadelesinde İzlog Pamukovaspor ve Ferizli 2011 karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk devresi iki takımın çabasına rağmen golsüz eşitlikle sonuçlandı

ÜMİT TALE FİŞİ ÇEKTİ

Karşılaşmanın ikinci devresi büyük heyecana sahne olurken Ferizlispor 72’de Ferdi Albayrak’ın golü ile 1-0 öne geçti. Bu dakikadan sonra iki takımda ataklarını sıklaştırırken uzatma dakikalarına önde giren Ferizlispor, Ümit Tale ile başlayan atağı Ümit Tale ile bitirerek maçın skorunu ilan etti 2-0 Yeşil Beyazlılar bu sonuçla puanını 6’ya yükseltirken liderliğini korudu.

İzlog Pamukovaspor-Ferizli 2011: 0-2

Saha: Erenler Stadı

Hakemler: Mehmet Akıncık, Ertan Bozdemir, Muhammet Nuri Kuzu

İzlog Pamukovaspor: Uğur Er, Yasin Zobar, Abdullah Selçuk, Burak Çınar, Samet Şahin, İlyas Umut Fevzioğlu (Tayyip Seymen), Erdem Polat (Mazlum Ahmet Tiryaki), Ahmet Epekinci, Sezer Kuzu, Berrat Özcan, Gürkan Kaya (Eyüp Bayraktar)

Antrenör: Yalçın Yayla

Ferizli 2011: Kaan İr,Yasin Sarıca, Ersin Sabır, İsmail Devecioğlu, Ruhi Kaan İskender, Ferdi Albayrak (Furkan Öztürk), Ergin Ersin, Enes Buruşoğlu, Berkhan Kartal (Fatih Çelik), Abdülbaki Selim, Sinan Gündüz (Ümit Tale)

Antrnör. Berk Yusuf Yıldız

Goller: Dk.72 Ferdi Albayrak , Dk.90+8 Ümit Tale (Ferizlispor)

Yorumlar (0)