Kalaycı-Kırkpınar maçında olaylar çıktı

Süper Amatör Lig Play-Off grubunda Kalaycıspor-Kırkpınarspor karşılaşması 1-1 devam ederken 90+6'da çıkan olaylar yüzünden tatil edildi.

Süper Amatör 24.04.2016, 20:26 24.04.2016, 22:18 SporExpres
Kalaycı-Kırkpınar maçında olaylar çıktı
 Süper Amatör Lig Play-Off grubunda Kalaycıspor-Kırkpınarspor karşılaşması 1-1 devam ederken 90+6'da çıkan olaylar yüzünden tatil edildi. 

Foto galeriye gitGeç Başladı

Play-Off grubunda zirveyi yakından ilgilendiren müsabaka Kalaycı Stadında yeterince polis olmadığı gerekçesi ile 15 dakika geç başladı. Müsabakanın hakemi Yunus Aytekin Atabek takımlar sahada hazır olmasına rağmen takviye ekip gelmeden karşılaşmayı başlatmadı

4 Kırmızı Kart

Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmanın son bölümlerinde oyun gerilince kırmızı kartlarda peş peşe geldi. Müsabakanın orta hakemi Yunus Aytekin Atabek'in 4 kırmızı kart çıkardığı karşılaşma uzatma bölümünde Kalaycısporlu futbolcu ve taraftarların hakemi darp girişimi nedeni ile tatil edildi.Biber gazlı müdahale

Karşılaşmanın 75. dakikasında Kalaycıspor'dan Usame ikinci sarı karttan oyun dışı kalırken karşılaşmanın uzatma dakikalarında Kırkpınarspor'dan Yıldırım ve Kalaycıspor'dan Yıldıray kırmızı kart gördü. Bitime iki dakika kala Kalaycıspor'dan Berat ikinci sarı karttan kırmızı kart görünce hakem Yunus Atabek'in üzerine yürüdü. Saha içi bir anda karışırken tribünlerin önünde bulunan kapının açılması ile bazı taraftarlar sahaya girdi. Polis sahaya giren taraftarlara ve bazı oyunculara biber gazı ile müdahale etti.

Kalaycısporlu bazı idarecilerinde araya girmesi ile tribünlerden sahaya giren bir çok kişi hakeme ulaşamadan engellendi.

Soyunma odasına yürüdüler

Müsabakanın tatil edilmesi ile birliktem hakemler güvenlik güçleri eşliğinde soyunma odasına giderken çok sayıda taraftar soyunma odalarının olduğu bölüme giderek içeri girmek istedi. Kalaycısporlu futbolcuların ve emniyet güçlerinin çabası ile taraftarların soyunma odalarının olduğu bölüme girmesi güçlükle engellendi.


Arifiye Kalaycıspor: -Kırkpınarspor: 1-1

Saha: Arifiye Sentetik

Hakemler: Yunus Aytekin Atabek, Semih Kahraman, Furkan Kocayıldız

Arifiye Kalaycıspor: Ömer, Yıldıray, M.Ogün, Mert(Berat), Uğur, Yunus, Usame, Gürkan, Fatih, Oğuzhan(Ömer), Muhammet (Emre)

Antrenör: Abdullah İleli

Kırkpınarspor: Emre, Recep Ali, Gökhan, Kamil, Kemal, Özgür (Erhan), Yusuf, Soner (Muharrem), Şenol(Yıldırım), Gökhan, Furkan

Antrenör: Mehmet Uçar

Goller: Dk 11 Furkan Dk 70 Yıldıray (Pen)

Kırmızı Kartlar: Dk 75 Usame, Dk 90+5 Yıldıray, Dk 90+6 Berat (Kalaycıspor) Dk 90+3 Yıldırım(Kırkpınarspor)

Yorumlar (23)
İzleyici 8 yıl önce
Bugüne kadar hakemler korundu koruduk..
Ama bu maç farklıydı.Hakem resmen maçı katletti.90 dk boyunca iki takım taraftar ve topçularını verdiği bariz hatalı kararlar ile gerdi.

Sadece topcular değil hakemlerde cezalandırılmalı.
İzleyici 8 yıl önce
i̇yi güzel peki son kart neydi..formadan çekme ve direk kart bu mu doğru karar.. hakem son 10 dk kaybetmiştir
Mehmet Ali 8 yıl önce
burada ki sorun kişiler veya kurumlar değildir, hakemin sadece vermediği penaltı değildir, maça atanan şaibeli veya art niyetli daha önceden sabıkalı olan hakemin olması da değildir.sorun türk futbolunu yöneten kendi içerisinde bir hiyerarşi oluşturup, belli bir kesimin çıkar ve menfaatini koruyup kollayan bir yapı oluşmasıdır.
hakemleri de yöneten yönlendiren bu yapı yıllardır türk futbolunda mevcuttur.
8 yıllık mazisi olan ve bukadar başarılı başka bir kulüp varmı.çekemeyenler maşa kullanıyo
fuat ceylan 8 yıl önce
Bu sene Bal Ligini Hakeden Tek Takım Sapancaspor. İzlediğim tüm karşılaşmalarda bireysel yetenekli ve istekli arzulu tek takım Sapancaspor. İnşallah Sapancaspor Hak Ettiği Yerine Ulaşir
İzleyici 8 yıl önce
Playofta görevli hakemlerin verdiği hatali kararlar yüzünden takımların bunca emeği heba olup gidiyor yetkililer üzerine düşeni yerine getirseydi bugün bunlar olmazdı daha maç başlamadan güvenlik bahanesi ile ortamı geren hakem 90 dakika boyunca maçı katleden bu hakemlere art niyet aramak elde değil acaba bu emek hırsızı hakemlerin vicdanı rahatmı?
eyüp 8 yıl önce
Ben anlamıyor um bu işi arkadaşlar.aynı hakem aynı sahada bir akşam önce kışlaçay spor çaykışla spor maçını yönetti ve maçı katletti.buna rağmen bu seviyede önemli bir maça veriliyor. Bunun gözlemcisi yokmu.yada futboldan bu kadar mı anlıyorlar.yazıklar olsun .Sakarya futbolu bu şekilde gelisemezzzz.
!!! 8 yıl önce
Skor kaç kaç
Hakem????? 8 yıl önce
böylesine önemli bir maça böyle balon hakemleri veriyorlar bu hakem gitsin bıraksın hakemliği kardeşim böyle olmaz olmaz . Düdük çalmayı bilen hakem oluyor Sakarya da . Bıraksın hakemliği gitsin yazık emeklere
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın