banner212

banner211

Kalaycıspor top başı yaptı

Süper Amatör Lig’de 2 sezondur şampiyonluğu az farkla kaçıran Kalaycıspor, yeni sezon için sahaya inerek ilk idmanlarını yaptılar.

Süper Amatör 15.08.2018, 22:34 UTKU KAYNAR
Kalaycıspor top başı yaptı

Eylül ayı sonunda başlaması beklenen Amatör Küme’de takımlar hazırlıklarına başlarken, Süper Amatör Lig’de 2 sezondur şampiyonluğu az farkla kaçıran Kalaycıspor, yeni sezon için sahaya inerek ilk idmanlarını yaptılar.

Önümüzdeki sezon iddialı bir ekip kurmak için kolları sıvayan Kalaycıspor Yönetimi yaptığı yeni transferlerle gücüne güç katarken, hedefini Bölgesel Amatör Lig (BAL) olarak belirledi. Önceki gün ilk antrenmanına çıkan Bordo-Mavili ekip hazırlıklarını Antrenör Abdullah İleli nezaretinde Kalaycı Suni Çim Sahada sürdürecek.

Bu sezon hedeflerinin BAL olduğunu dile getiren Kulüp Başkanı Cafer Zor; “2 sezondur kıl payı kaybettiğimiz şampiyonluğu bu sezon yakalamak istiyoruz. Tek beklentimiz bir üst lige çıkabilmek. İyi bir takım oluştuğuna inanıyorum. Bu ekibe inanıyor ve güveniyorum. Maddi ve manevi her konuda üzerimize düşen neyse onu yapacağız. Biz kendi yağında kavrulan, kimseden yardım almayan bir kulübüz. Hedefimiz bu yıl ve bundan sonra her yıl bir üst lig. Hepimiz için yeni sezonun hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Genel Kaptan Şahin Celep futbolcularından şampiyonluk beklediklerini dile getirerek, “İnşallah kazasız, belasız, sakatlıksız bir sezon olur. İyi bir ekip oluşturduğumuza inanıyorum. Ben bir abiniz olarak sizlere her konuda yardımcı olacağım. Sizden tek istediğimiz şampiyonluk. Bunu başaracak güçte bir takım olduk. Şimdiden hayırlı bir sezon diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)