Karasu Aziziye'den Ereğli provası

Süper Amatör 26.09.2023, 14:08 27.09.2023, 21:18 SporExpres
Karasu Aziziye'den Ereğli provası

Son iki sezondan bu yana Süper Amatör Küme’nin en iddialı ekipleri arasında yer alan ve son haftalardaki talihsiz sonuçlar ile BAL şansını kaçıran Karasu Aziziyespor bu sene işi sıkı tutuyor. İdmanların yanı sıra hazırlık maçlarına devam eden Kafkasların bu haftaki konuğu Ereğli Belediyespor oldu.

KAPTAN KARASULU

Karasu Şehir Stadı’nda pazar günü oynana müsabaka öncesinde iki takım dostluk gösterisinde bulundu. Aziziyespor’un eski oyuncusu Aykut Köz, Ereğli Belediyespor’un kaptanı olması hoş görüntülerin yaşanmasına neden oldu. Müsabaka öncesinde Aziziyespor yönetimi Ereğli Belediyespor takımına çiçek verdi ve hatıra fotoğrafı çektirildi. Karasu Şehir Stadı’ndaki maça seyircilerin ilgisi de fena değildi. Zaman zaman sertleşen müsabakayı Karasu Aziziyespor 1-0 mağlup tamamladı.

DİSİPLİNLİ ÇALIŞIYORUZ

Disiplinli bir çalışma ortamında takımı lige hazırladıklarını söyleyen Karasu Aziziyespor Antrenörü Bülent Yıldırım, deneyimli bir kadro kurduklarını ve lige hazırlık aşamasının da iyi gittiğini söyledi. Bu süreçte beklenmedik iki sakatlıkla karşı karşıya kaldıklarını ifade eden Yıldırım, bu durumun da telafi edilebilir nitelikte olduğunu söyledi. Sakatlık geçiren oyuncuların lige yetişmesini umut ettiklerini de sözlerine ekleyen Yıldırım, bu sezon taraftarın umutlarının karşılık bulacağını söyledi.

Yorumlar (1)
Orhan taskin 10 ay önce
Sevgili muhabirkardedim ya maça gitmedin yada yanli yayın yapıyorsun karasu Aziziye galip diyorsun yazını düzel mağlup oldu seni bilgilendireyim