Karasu Aziziye'den olaylarla ilgili açıklama

Süper Amatör 13.12.2023, 09:43 SporExpres
Karasu Aziziye'den olaylarla ilgili açıklama

Sakarya Süper Amatör Lig A Grubu’nun 11.haftasında oynanan Kazımpaşa Birlikspor ve Karasu Aziziyespor müsabakası sonrasında her iki takım oyuncuları arasında yaşanan olaylar sonrasında Karasu Aziziyespor kulübünden açıklama geldi.

TEPKİ VERDİLER

Sarı Lacivertli kulüp yaptığı yazılı açıklamada ;’’Maçın 95. dakikasına kadar hiçbir taşkınlık yapmayan, sadece kendi takımını destekleyen ve eğlenen taraftarlarımızın, yöneticilerimizin ve sahada alın teri ile mücadele eden futbolcularımızın bu denli serzenişi ve davranışlarının neden kaynaklandığı bu videoda açık olarak görülmektedir. Rakip takımın bazı oyuncularının ve takım yönetenlerinin nasıl tribünü tahrik ettikleri görülmektedir. Özellikle rakip takımın 7, 99 ve 53 numaralı oyuncuları attıkları golden sonra bizim tribüne dönerek dakikalarca el kol hareketi yaparak tribünümüzü galeyana getirmişlerdir.

ÖZÜR AÇIKLAMASI

Sosyal medyada dolaşan görüntülerde ve yorumlarda sanki tüm olayları başlatan ve sorumlusu olarak Aziziye Spor gösterilmektedir. Futbolda yenmek kadar yenilmenin de olduğunu bilen, her türlü sonucu geçen sene son saniyede verdiğimiz şampiyonlukta da olduğu gibi gayet olgunlukla karşılayan büyük bir camiayız.

Mahallemize ve camiamıza yakışmayan görüntülerin içinde olduğumuz için tüm spor camiasından özür dileriz.

Tüm algılara rağmen Aziziye Spor'umuz Bölgesel amatör lige yükselme başarısına ulaşacaktır. Bir mahalleden daha fazlası!’’ ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)