Karasu Aziziye sahaya indi

Yeni sezon öncesinde Bölgesel Lig hedefi ile yola çıkan Karasu Aziziyespor sezonun ilk çalışmasını yaptı

Süper Amatör 23.08.2022, 11:57 SporExpres
Karasu Aziziye sahaya indi

Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Karasu Aziziyespor yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk çalışmasını yaptı. Karasu Şehir Stadı’nda tam kadro sahaya inen olan sarı-lacivertli ekipte tek hedef var o da şampiyonluk…

MORAL DESTEĞİ

Cuma günü Karasu Şehir Stadı’nda antrenör Fikri Yılmaz yönetiminde tam kadro ilk antrenmanını yapan Karasu Aziziyespor, sezonu açtı. Kulüp yöneticisi ünlü dizi ve sinema oyuncusu Timur Acar’ın da katıldığı antrenmanda, program öncesi bol bol fotoğraf çektirildi. Moral konuşması yapan Acar, ‘’o sene bu sene diyerek Aziziyespor olarak bundan böyle ne üçüncülük ne de ikincilik istiyoruz ve hep beraber inanarak o sene busene desturu ile başlıyoruz yeni sezona Allah sizlere kazasız belasız bir sezon nasip etsin’’ diye konuştu.

KARASU DAYANIŞMASI

Sarı-lacivertli ekibin ilk antrenmanında bir de sportif centilmenlik örneği ortaya kondu. Karasuspor Teknik Direktörü Zeki Çakır, Altyapı Sorumlusu Mahmut Hanefi Erdoğdu, Karasu Futbol Akademi Genel Koordinatörü Samet Soytürk ve altyapı oyuncuları da Aziziyespor’a başarılar diledi, hatıra fotoğrafları çekildi. Teknik Direktör Fikri Yılmaz eşliğinde ısınma hareketleri yapan Aziziyespor, teknik taktik çalışması ile ilk antrenmanını başarıyla tamamladı.

İDDİALI GELİYORUZ

Aziziyespor Kulüp Başkanı Çetin Kaya, “Hedefimiz sadece şampiyonluk. Tam kadro sahadayız, kadromuza 3-4 ilave ile transfer defterini kapatacağız. İddialıyız, güçlüyüz ve hazırız” dedi. Futbolcularla moral konuşması yapan yönetici Timur Acar da “Sizden ikincilik bile istemiyorum. Sadece şampiyonluk istiyorum. Çünkü size güveniyorum ve şampiyon olacaksınız” diye konuştu.

Yorumlar (0)