banner212

banner211

Karasu Aziziyespor-Kocaalispor:0-1

İki komşu İlçenin takımı olan K.Aziziyespor ile Kocaalispor Karasu Atatürk Stadında yaptığı hazırlık maçında gülen taraf Kocaalispor oldu.

Süper Amatör 16.09.2013, 16:06
Karasu Aziziyespor-Kocaalispor:0-1
banner218

İki komşu İlçenin takımı olan K.Aziziyespor ile Kocaalispor Karasu Atatürk Stadında yaptığı hazırlık maçında gülen taraf Kocaalispor oldu. Geçtiğimiz sezon her iki komşu Kulüp takımı küme düşerek bir alt ligde 2013-2014 futbol sezonunda başarılı olmak için lig öncesi çalışmalarını ve hazırlık maçlarını devam ettirmekte.

 

Kocaalispor Ümit Tiflis Nizamettin ve Cabir’in sakatlıklarından dolayı ideal kadrosunu tam yapamasa bile oynadı futbolla göz doldurdu. K.Aziziyesporun tecrübeli Antrenörü Ercan Zorlu geçtiğimiz sezon bir talihsizlik yaşayarak küme düştük ancak şunu taraftarlarımız iyi bilsin ki 1’inci amatör kümede bu sezon düştüğümüz yerden kalkmasını çok iyi biliriz ve tüm futbolcu kardeşlerime güveniyorum hepsi birer futbol efendisi diye konuştu. Kocaalispor Antrenörü ise çalışmalara geç başlamamız biraz dezavantaj olsa bile tecrübeli futbolcularımla bu ligde misafir olarak kaldığımıza inanıyorum.

 

Mustafa GÜL/Karasu

Karasu Atatürk Stadı

Hakemler:Arif Sucuoğlu *** Engin Bıçak *** Z.Abidin Erdoğan ***

K.Aziziyespor: Muhammet *** Seyfi *** Gökhan **(Yusuf *) Talha *** Oğuz *** Hüseyin *** Özkan *** Tolgahan **(Tolga *)Selçuk ** Erkan **(Kadir *)Okan ***

Antrenör: Ercan Zorlu

Kocaalispor: Burak ***(Şafak *)Ersin **(Bülent *)Tunahan ***(Gökhan *)Mucip **(Ersin *)Cihangir *** İsmet ***(Rıdvan *) Tamer **((Burak *)Agah *** Yusuf **(Emrah *)Caner ***

Antrenör : Sadun Hoşbay

Goller: Dkk- 57 Caner (Kocaalispor)


Yorumlar (0)