Karasu Aziziyespor sahaya indi

Sakarya Süper Amatör Ligin iddialı ekiplerinden Karasu Azizyespor, 2023/2024 sezonuna kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla start verdi

Süper Amatör 21.08.2023, 12:33 SporExpres
Karasu Aziziyespor sahaya indi

Sakarya Süper Amatör Ligin iddialı ekiplerinden Karasu Azizyespor, 2023/2024 sezonuna kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla start verdi. Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu play-offta kaybederek BAL’ın kapasından dönmüştü. Bülent Yıldırım yönetimindeki Tıntınlarda hedef şampiyonluk

HEDEF BAL

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligin kapısından dönen Karasu Azizyespor yeni sezon hazırlıklarına Antrenör Bülent Yıldırım, nezaretinde başladı. Transfer döneminin hızlı ekipleri arasında yer alan sarı lacivertli ekip kurduğu iddialı kadro ile göz doldurdu. Kafkaslarda yeni sezonda tek hedef Bölgesel Amatör Lig.

BAŞARILI OLACAĞIZ

Karasu Azizyespor Antrenörü Bülent Yıldırım," Öncelikle yeni sezon herkese hayırlı olsun. Transfer çalışmalarımızı dikkatli bir şekilde yaptık. İyi bir takıma sahibiz, verimli bir dönem geçirerek hedefimiz olan Şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz"dedi.

HEDEFİMİZ VAR

Karasu Azizyespor Kulüp Başkanı Taylan Demirkol," Yeni sezon herkes için iyi geçer. Hedefi olan bir takımız. Bu yönde planlamalar yaptık. Hocamıza ve oyuncu grubumuza güveniyoruz. Sezon sonunda hedefimiz olan Bölgesel Amatör Lige yükselteceğiz" dedi.

Yorumlar (0)