banner212

banner211

Karasu Yalıspor'da Bülent Yıldırım Dönemi

Süper Amatör Lig  ekiplerinden Karasu Yalıspor’da takımın başına Bülent Yıldırım getirildi.

Süper Amatör 07.02.2019, 22:52 UTKU KAYNAR
Karasu Yalıspor'da Bülent Yıldırım Dönemi
banner218

A Grubu’nda play-off mücadelesi veren Karasu Yalıspor’da antrenör Fikri Yılmaz’ın görevden ayrılmasının ardından Bülent Yıldırım ile anlaştı. Hafta başında toplanan yönetim kurulu play-off hedefi doğrultusunda geçtiğimiz sezon Hendekspor’u Bölgesel Lig’e taşıyan tecrübeli hoca Bülent Yıldırım’ı takımın başına getirdi.

Karasu Yalıspor yönetimi antrenör Bülent Yıldırım için kulüp binasında bir imza töreni düzenledi. Törene kulüp başkanı Mehmet Aktaş’ın yanı sıra yöneticiler İbrahim Kaçar, Regaip Çelik, Hakan Engin, Mücahit Karakas, Volkan Yıldız ve Savaş Akçay’da katıldı. Törende konuşan başkan Mehmet Aktaş; ‘’ İyi bir takımımız olduğuna inanıyorum. Bülent hocamızın da tecrübelerinden faydalanarak hedeflenen başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum’’ dedi.

Kendisine bu görevi veren Karasu Yalıspor camiasına teşekkür eden antrenör Bülent Yıldırım; ‘’ Prensip olarak hedefleri olan bir insanım. Yönetimimizle görüştük bazı konuları değerlendirdik. Onlarında hedefleri doğrultusunda kulübümüzü en iyi yere taşımaya çalışacağız ‘ dedi.

Yorumlar (0)