Karasu Yalıspor'dan 3 yakviye

Sakarya Süper Amatör Lig A Grubu’nda mücadele eden Karasu Yalıspor ikinci yarı hazırlıklarına başladı.

Süper Amatör 26.12.2018, 13:31 UTKU KAYNAR
Karasu Yalıspor'dan 3 yakviye

Sakarya Süper Amatör Lig A Grubu’nda mücadele eden Karasu Yalıspor ikinci yarı hazırlıklarına başladı. Play-off mücdelesi veren Turuncu Siyahlılar bazı sporcularla yollar ayrılırken, yeni oyuncularla da anlaşmaya varıldı.

Karasu Yalıspor’da ilk yarının ardından takımdan bazı futbolcular ile yollar ayrılırken, kadroya takviyeler yapıldı. Karasu Şehir Stadı’nda idmanlarına başlayan Yalıspor kadrosuna Denizli Çalspor’dan 1986 doğumlu forvet oyuncusu Kahraman Tosun, Karasuspor’dan 1998 doğumlu orta saha oyuncusu Serhat Şensoy ve Karasuspor’dan 1998 doğumlu sol kanat oyuncusu Ahmet Zurnacı isimleri katıldı.

Yalıspor Başkanı Mehmet Akbaş, “Yeni transferlerimiz takımımıza hayırlı olsun. Transfer çalışmalarına devam edeceğiz. Bir kaleci, 3-4 oyuncu ile anlaşmak üzereyiz. İkinci yarıya en iyi şekilde girip play-off hedeflerimizi gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı. Yalıspor kadrosundan ayrılan Zafer Bıçak, Aykut Öksüz ve Orhan Ekşi’ye teşekkür eden Başkan Akbaş, “Hepsinin takımımız da emeği vardır. Bizler yolumuzu ayırdık ama onlara bundan sonraki spor hayatlarında da başarılar diliyorum” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Yorumlar (0)