banner212

banner211

Karasu Yalıspor sezonu açtı

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Küme B Grubunda mücadele eden ve grubu 8’nci sırada tamamlayan Karasu Yalıspor, yeni sezona iddialı giriyor.

Süper Amatör 18.08.2018, 12:12 UTKU KAYNAR
Karasu Yalıspor sezonu açtı

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Küme B Grubunda mücadele eden ve grubu 8’nci sırada tamamlayan Karasu Yalıspor, yeni sezona iddialı giriyor.

Eylül sonunda başlaması beklenen yeni sezon hazırlıklarına Antrenör Serkan Ülke nezaretinde 22 kişilik kadro ile başlayan Karasu Yalıspor, önceki gün geniş bir katılımla açılış kokteyli düzenledi.

Gerçekleştirilen kokteyle Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İlyas Balcı, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, birçok kulüp başkanı ve Karasulular katıldı.

Açılış programında kısa bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Mehmet Akbaş, “yeni sezonun tüm takımlar için şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. Temmuz ayında yapılan kongre sonrası yönetime seçildiğimizde yaptığım konuşmada çok farklı bir Karasu Yalıspor ile yeni dönemde merhaba diyeceğimizi ifade etmiştim. Yeniden belirtmek isterim ki Sakarya amatör futboluna ve sporuna hedeflerimiz farklı olacak bir çok branşta faaliyet göstereceğiz her ihtimali göz önüne alarak mücadele ederken başarılı bir ekip olacağız. Bugün Futbol takımımız sahaya iniyor ve Süper Amatör’de fırtına gibi esecek bir takım oluşturduğumuza inanıyorum. Buraya kadar gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Antrenör Serkan Ülke açılış kokteylinde yaptığı konuşmasında ; “yeni sezon şimdiden tüm kulüplerimize hayırlı olsun. Bu sezon Süper Amatör’de mücadele edecek güçlü bir ekip oluşturduk ve öncelikli hedefimiz Play-Off daha sonra da Bölgesel Amatör Lig olacak. Bunun için sezon başlangıcına kadar çok çalışıp hazır hale geleceğiz. Şimdiden takım içindeki dostluktan memnunum ve bunu sezon sonuna kadar sürdürerek hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.

Yorumlar (0)