banner212

banner211

Karasuspor: 1 – Sakarya Süper Genç: 1

Karasuspor Çarşamba günü Atatürk stadın da Sakarya Süper Gençlik takımını ağırladı.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:50
Karasuspor: 1 – Sakarya Süper Genç: 1
banner218
Karasuspor Çarşamba günü Atatürk stadın da Sakarya Süper Gençlik takımını ağırladı.

İkinci hazırlık maçında Sakaryaspor Süper Gençlik İle karşılaşan Karasuspor, Maça istekli başladı. Maçın ilk dakikaların da rakip kaleye yüklenen Karasuspor’un ataklarını kesmeyi başaran Sakaryaspor Süper Gençlik Takımı 15. dakikadan sonra orta sahada yakaladığı dengeyle maçın ilk yarısının golsüz eşitlikle kapanmasını sağladı.

İkinci yarıda neredeyse tüm kadroyu değiştiren antrenör Atilla Bıçakçı, maç boyunca Sakaryaspor’un oyunu kendi istediği gibi oynamasını engelleyemedi.

İkinci yarı daha hırslı başlayan Karasuspor ataklarını sürdürdü. Talihsiz bir şekilde yaptığı atak sonrası kontra atak sonucu yediği golle 75. dk’da malup duruma düştü. Maçın geri kalan kısmında Karasuspor oyuncularının gelen fırsatları cömertçe harcamaları sonucu istenen sonuca varılamadı ve uzatmalarda Tayfun’un attığı golle maç berabere bitti.
Maçta Turgut’un ve Abdulkadir’in düşük performansı göze batarken genel olarak takımın istekli olduğu fakat bu maçta istenileni veremedikleri söylenebilir.


Yer: Karasu Atatürk Stadı
Hakemler: Suat Güz, Kaan Garip, Kadir Gökçe
Karasuspor: Ümit***, Fatih***, Soner***, K.hasan**(B.Cihat***), Özkan**(İlhan***), Aytaç***(Gökhan**), Yücel***(Fikri***), Oğuzhan***(Turgut*), Abdulkadir**, K.C.han**(Oğuz**), Tayfun***
Ant: Atilla Bıçakçı
Sakaryaspor Süper Genç: Buğra***(Beytullah**), Furkan***(Semih**), Cihan***, Mustafa***(Abdulkadir***), Batuhan***, Metin***, Şenol***(Erkan**), Hakan***(Selçuk**), K.Furkan***, Ahmet***, Bayram***(Ömer**)
Ant: Recai Çaloğlu
Goller: Tayfun 90+ dk. (Karasuspor), Abdulkadir 75 dk. (Sakaryaspor Süper Genç)
 
 
Kaynak: www.karasumedya.com

Yorumlar (0)