banner212

banner211

Karasuspor Hedef Büyüttü

Yeni yönetimin belirlenmesinin ardından Kulüp Doğa da buluşan Karasuspor Yönetimi gelecek sezonun planlamasında fikir alışverişinde toplanarak sezonun planlamasını yaptı. 

Süper Amatör 24.07.2019, 17:45 UTKU KAYNAR
Karasuspor Hedef Büyüttü
banner218

Yeni yönetimin belirlenmesinin ardından Kulüp Doğa da buluşan Karasuspor Yönetimi gelecek sezonun planlamasında fikir alışverişinde toplanarak sezonun planlamasını yaptı. 

YENİ YÖNETİM

Pazartesi akşamı Karasuspor yönetimi Kulüp Doğa’da bir araya gelerek tanışma yemeği yedi. Başkan Mehmet Akbaş önderliğinde oluşturulan yeni yönetimde Abbas Karakaş, Adnan Çalışkan, Adnan Kaymak, Cafer Erdoğan, Canberk Kır, Celal Çakır, Cem Akbak, Cihan Altunkaya, Cihan Emre, Çağlar Koç, Emre Filizfidan, Ensar Memişoğlu, Erdem Güler, Fikret Ülker, Gani Erdoğan, Gökay Usta, Hamza Şentürk, Gökhan Reis, Hüseyin Durmuş, İlker Arslan, İskender Akdağ, İsmail Uysal, Kerim Hıraç, Mahmut Hanefi Erdoğdu, Murat Kaçar, Muhittin Gençbay, Necmi Civelek, Nihat Erdoğan, Onur Arslan, Osman Ayar, Paşa Demirtürk, Recep Balcı, Regaip Çelik, Sabri Aslanbay, Salih Küçük, Savaş Akçay, Savaş Yiğit, Selçuk Kaçar, Semih Yılmaz, Süleyman Yalçınkaya, Tuncay Şeker, Volkan Ok, Yücel Uğur, Yüksel Mazlum ve Melih Kavaklı isimleri yer aldı. 

KALICI PROJELER YAPILACAK
Düzenlenen yemekte, 2019-2020 sezonunda yapılması planlanan projelerde anlatıldı. Programda gündem maddeleri şu şekilde belirlendi. Yönetim kurulu listesi, alt yapı, tesisleşme, futbol takımı, sponsorluklar, sabit gelir projeleri, bütçe, muhasebe ve basın ve reklam departmanları oluşturuldu. Alt yapı 8-15 yaş arası lisanslı 50 sporcunun hazır bulunduğu takımın antrenörü Kenan Tiryaki olarak belirlendi. Tesisleşme hakkında bilgi veren 

Başkan Mehmet Akbaş, “Şu anda kulübün kendisine ait konaklama ve antrenman tesisi bulunmuyor. Sporcu konaklamaları kulübün her yıl kendi imkânlarıyla kiraladıkları tesislerde sağlanıyor. A takım ve altyapı takımlarımız antrenmanlarını ve maçlarını belediye tesisleri ve il spor müdürlüğüne ait tesislerde yapmaktadır. İl Spor Müdürlüğü ile görüşme aşamasındayız. Eğer olursa mevcut sahanın soyunma odasının üst tarafını yatakhane, yemekhane ve oturma salonu yapmayı planlıyoruz” diye ifade etti. 


HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI
Başkan Akbaş toplantıda sponsorluk hakkında da bilgi verdi. Akbaş, göğüs reklamı, sırt reklamı, kol reklamı, şort, tribün ve Karasuspor’a tahsis edilen araç giydirme reklamına sponsor aradıklarını belirtti. Bu konu da ilk adımları yönetimimizden bekliyoruz” dedi. İl Spor Müdürlüğü ile her konuda istişare bulunduklarını belirten Başkan Akbaş, “Misafir tribününü kale arkasına almayı düşüyoruz. Ayrıca protokol tribünü de bulunduğu yerin karşısına almak istiyoruz. Ailelerin de rahatça gelip Karasuspor’a destek olmalarını ve maçları rahat izlemelerini istiyoruz. Herkes elini taşın altına koymalı” dedi. Toplantıda, basın ve reklam departmanında Cihan Emre ve Cihan Altunkaya’nın ilgileneceği de açıklandı. 

HEDEFİMİZ 3.LİG
Karasuspor kulüp başkanı Mehmet Akbaş, “Yönetim olarak hedefimiz Karasuspor’u şu anda bulunduğu ligden 3. lige çıkarmak ve bunun için gerekli olan kurumsallaşma, tesisleşme ve altyapıda olgunlaşma hamlelerini yaparak kalıcı hizmetler ve bunlarla birlikte şampiyonluklar yaşatarak Karasuspor’u layık olduğu değeri ve saygıyı görmesini sağlamaktır. Çıktığımız bu değerli yolda siz değerli halkımızın desteğine ve güvenine hiç olmadığı kadar çok ihtiyacımız var. Karasuspor halkın takımıdır ve ilçe halkımızın Karasuspor’umuzu her zaman olduğu gibi yalnız bırakmayacağına eminiz. Yönetim listemiz, projelerimiz ve görev dağılımı için ilerleyen günlerde gerekli açıklamalar yapılacaktır” dedi..  


 

Yorumlar (2)
Sezai tarım 4 yıl önce
hayaller güzel ama bu iş behçet durakla olmaz çalıştırdığı takımlarda sporcuları tarafından sevilen bir kişilik değil Günün adamı
Sakarya spoe 4 yıl önce
Güzel işler akbaş onur arslan ve yönetimi tebrik ederim ama Behçetin hoca gelmesi demek kadro ve planlanmayı yönetim yapıcak demek peki soruyorum tamam takımı kurdun sözün geçiyor hocaya Behçet önemli değişikleri yapabilecek bir hocamı karasu çıkarsa taraftar ve oyuncu profili ile çıkar diğer türlü zor play ofun 2 inci maçında gider bahçet