banner212

banner211

Karasuspor sezona merhaba dedi

Süper Ligin flaş takımlarından Karasuspor yeni sezona yaptığı idmanla start verdi


Süper Lig öncesi yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çeken Karasuspor yeni sezona önceki gün kendi sahasında yaptığı idmanla başladı.

Süper Amatör 04.01.2012, 07:15
Karasuspor sezona merhaba dedi
banner218
Süper Ligin flaş takımlarından Karasuspor yeni sezona yaptığı idmanla start verdi


Süper Lig öncesi yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çeken Karasuspor yeni sezona önceki gün kendi sahasında yaptığı idmanla başladı. İlk idmanı Başkan Dursun Caner ve yönetimi izledi. A Takım idmanda kendi arasında gösteri maçı yaptı.

Sahaya indiBaşkan Dursun Caner yönetiminde Antrenör Çetin Çal'la sezona start veren Karasuspor ilk idmanını önceki gün kendi tesislerinde gerçekleştirdi. Yaptığı flaş transferlerle kadrosunu güçlendiren sarı-kırmızılı takımda tüm sporcular idmanda yerini aldı. Sıcak havaya rağmen yapılan ilk antrenmanda sporcuların istekli ve hırslı olmaları teknik heyetin yüzünü güldürdü.İdmanın ardından A Takım ile genç takım karması bir gösteri maçı yaptı.Tek hedef BALKarasuspor'da Başkan Dursun Caner, idman öncesi futbolcularıyla yaptığı konuşmadan kendilerinden şampiyonluk beklediğini söyledi. Caner, " "Biz bu yıl yeni bir ekiple başarıyı yakalamak istiyoruz. Biz yönetim olarak tüm oyuncularımızın yanındayız. Sizden futbol dışında bir şey düşünmeden sahaya çıkmanızı ve bizi şampiyonluğa taşımanızı istiyorum. Hepinizin bireysel olarak çok yetenekli oyuncular olduğunuzu biliyorum. Hedefimiz BAL. Bunu yakalayacağınıza inanıyorum. Biz yönetim olarak her zaman arkanızdayız. Sorunlarımızı hep beraber kendi içimizde çözerek başarıya koşacağız" dedi. Başaracağız Karasuspor'da Antrenör Çetin Çal, Karasuspor olarak beklentilerin farkında olduklarını söyleyerek beklentilere en iyi cevabı sahada vereceklerini belirtti.Çal, "Yönetimimiz hiçbir fedakarlıktan kaçmadan iyi bir kadro kurdu. Bizde bu kadroyu en iyi şekilde harmanlayıp sezona bomba gibi girmek istiyoruz. Taraftarımızın vereceği büyük destekle hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum" biçiminde konuştu. Başkan dursun Caner de teknik heyetine son derece güvendiğinin altını çizerek, Çal ve ekibi bizi istediğimiz hedefe el ele taşıyacak" şeklinde konuştu

banner220
Yorumlar (0)