banner212

banner211

Karasuspor tüm takımlara eşit mesafededir

Karasuspor'dan Basın açıklaması


Son günlerde özellikle ikinci amatör futbol liginde yaşanan çekişme içerisinde kulübümüzün de adı geçmeye başlamıştır.

Süper Amatör 04.01.2012, 06:25
Karasuspor tüm takımlara eşit mesafededir
banner218
Karasuspor'dan Basın açıklaması


Son günlerde özellikle ikinci amatör futbol liginde yaşanan çekişme içerisinde kulübümüzün de adı geçmeye başlamıştır. Özellikle kulübümüzde, geçen yıl görev yapan antrenör Kenan Tiryaki ve yardımcısı Recep Eşkin ile ilgili olarak kulübümüzün bir amatör takımı desteklediği spekülasyonları yapılmaktadır.

 

 Karasuspor kulübünün ilgili antrenörlerle olan sözleşmesi 30.04.2010 tarihinde sona ermiştir. Kendileriyle yapılan görüşmede 15.08.2010 tarihinden başlamak üzere önümüzdeki sezon için anlaşılmıştır.

 

 Belirtilen tarihler arasında, kendilerinin yaptıkları ve yapacakları faaliyetlerin kulübümüzle ilgisi bulunmamaktadır. Bu uygulama amatör futbolda sık görülen bir çalışma tarzıdır. Örneğin Yıldırımspor kulübünün antrenörü de ikinci amatör lig için Acıelmalıkspor ile anlaşmış, lig bitiminde de tekrar eski kulübüne dönecektir. Dolayısıyla bilinçsizce ve kasıtlı yapılan spekülasyonlar ileride ancak söz sahiplerine zarar verir.

 

 Hocalarımızın altyapıda devam eden çalışmaları ise iki kurumun (Karasuspor ve HEM) işbirliği sonucunda olduğundan sadece bizi bağlamamaktadır ve yukarıda bahsedilen konunun dışındadır.

 

 Kulübümüz, ilçedeki diğer spor kulüpleri ile eşit yakınlıktadır. Altyapıya verdiğimiz büyük önem doğrultusunda U-13 ve U-16 liginden sonra Temmuz ayında katılacağımız A-Gençler ligi için ilçemizdeki takımlara başta futbolcu desteği olmak üzere elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız.

 

 Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 KARASUSPOR YÖNETİM KURULU Kaynak:KarasuMedya.com

Yorumlar (0)