banner212

banner211

Kazimiyespor iddialı geliyor

Süper Amatör Lig’in Hendek Temsilcisi Kazimiyespor yeni sezona iddialı geliyor. Kırmızı Beyazlılar iç transferde birçok oyuncu ile yeniden anlaşma sağlarken dış transferde de ses getirecek isimlerle yola devam etmeye hazırlanıyor.

Süper Amatör 21.09.2021, 11:58 UTKU KAYNAR
Kazimiyespor iddialı geliyor
banner218

İÇ TRANSFER TAMAM

Kazimiyespor geçen sezon oyuncuları ile yaptığı toplantıda anlaşmaya vardı. Kırmızı Beyazlıların Basın Sözcüsü Serkan Bilgin yaptığı açıklamada Yönetim ekibimiz olarak almış olduğumuz karar ile geçen sezon formamızı terleten değerli oyuncularımız; Birol Cesur, Ali Yeniçeri, Doğan Pomak, Uğur İşnel, Emre Çetinkaya, Fatih Kılıçkan ve Kadir Alşan 1 Yıllık sözleşme yeniledik. Geçen oynadığımız sezonda formamızı en iyi şekilde temsil eden oyuncularımız ile tekrardan çalışmaktan çok mutluyuz. Yeni sezonda yine en iyi şekilde formamızı temsil edeceklerinden hiç şüphemiz yok. Oyuncularımıza ve Kazimiyespor’a hayırlı uğurlu olsun.

ZAFER BIÇAK KATILDI

Kazimiyespor yeni sezon için transferlere bomba gibi başladı. Geçen sezon Hendekdereköyspor da forma giyen Zafer Bıçak yeni sezonda artık Kazimiyespor formasını terletecek. Kazimiyespor, Bıçak ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Yeni sezona bomba gibi başlayan Kırmızı Beyazlıla transferlerin devam edeceğinin de altını çizdi.

TEKNİK SORUMLU CESUR

Kazimiyespor transferlerine devam ederken hem oyuncu hem Teknik Sorumlu olarak Birol Cesur ile anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz sezon kırmızı-beyazlıların şampiyon olmasında büyük katkı sağlayan Birol Cesur bu sezonda Süper Amatör Lig'inde mücadele edecek olan Kırmızı Beyazlılar ile 1 yıllık sözleşme yeniledi. Birol Cesur ile hem oyuncu olarak hem de Teknik Sorumlu olarak anlaşan Kazimiyespor yeni sezonda transfer çalışmalarına devam ederek yeni sezona bomba gibi başlamayı planlıyor.

100%x100%x

banner220
Yorumlar (0)