banner212

banner211

Kazımiyespor'un lige katılıp katılmayacağı belli değil

Kazımiye Köyü Muhtarı Fevzi Cesur Kazımiyesporun lige katılıp katılmayacağı konusunda açıklama yaptı.

Süper Amatör 19.09.2013, 09:39
Kazımiyespor'un lige katılıp katılmayacağı belli değil
banner218

Süper Amatör ligi yeni temsilcilerinden Kazımiyespor Kulüp Başkanı Ahmet Atçı’nın yönetim kurulu kararı alarak hep birlikte istifa etmesinin ardından Kazımiye Köyü Muhtarı Fevzi Cesur Kazımiyesporun lige katılıp katılmayacağı konusunda açıklama yaptı.


Kazımiyespor Kulüp Başkanı Ahmet Atçı istifa gerekçesinde bu sene maliyetin yüksek olması ve bu yüksek maliyeti kaldıramayacakları konusunda Yönetim kurulu ile birlikte istifa kararı aldıklarını söyledi.


Atçı “ Kazımiyespor lige katılması durumunda Mazlemeler ile birlikte 10 Bin tl yardım edeceklerini ifade etti.


Kazımiye Köyü Muhtarı Fevzi Cesur ise yaptığı açıklamada “Kazımiyespor’un lige katılıp katılmayacağına köy halkımız ile birlikte karar vereceğiz.

 

Kazımiyespor’un onurunu,gururunu  spor kamuoyunun malzemesi yapacak değiliz.Kazımiye olarak gereken yapılacaktır.Gerekli görüşmeleri yaparak lige katılıpğ katılmayacağımıza karar vereceğiz. Kazımiyespor olarak güzel günler yaşadık. İstifa eden Başkan ve Yönetimine bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

HABERHENDEK.COM

banner220
Yorumlar (1)
kazimiye spor 9 yıl önce
Ahmet atcı ve yönetimi o dediği 10 bin tl + malzemeleri vermez. bosuna laf söylemesinler. + butun esyaları kacarcasına alıp goturmusler kulupten kımseyi kandırmasınlar.. !!