banner212

banner211

Kırkpınarspor-Erenlerspor:4-1

 

Süper Lig A grubunda liderlik hesapları yapan Kırkpınarspor, gençlerden oluşan Erenlerspor'u 4-1 yendi.

Süper Amatör 21.03.2012, 19:45
Kırkpınarspor-Erenlerspor:4-1
banner218
 

Süper Lig A grubunda liderlik hesapları yapan Kırkpınarspor, gençlerden oluşan Erenlerspor'u 4-1 yendi.

Karşılaşmaya başlayan konuk ekip Erenlerspor, yakaladığı ataktan faydalanamayınca kontra atakla rakip kalenin önündeki karambolden yararlanan Soner topu fileler ile buluşturdu. Karşılaşmanın 26 dakikasında orta hakem Erenlerspor'un defan oyuncusunun hareketini penaltı ile sonuçlandırdı. Bu sefer sahneye Mesut geldi. Skor 2-0 oldu. Mesut 36 dakikada yakaladığı fırsatı kendisinin ikincisinin ikinci golü ile süsledi. İlk yarı 3-0 Ev sahibinin galibiyeti ile sonuçlandı.

İkinci yarıda rakip kalenin önünde sıklıkla fırsat yakalama mücadelesi veren Erenlerspor Ersinin ayağından 60 ncı dakika da yakaladığı fırsatı gole çevirmesini bildi. Durum 3-1 oldu. Karşılaşmanın bu dakikalarında Ev sahibi Kırkpınarspor pek varlık gösteremedi. Oynadığı Vasat futbol ile taraftarlarından aleyhte tezahüratlar almaya başladı. Karşılaşmanın 85 dakikasında kendisinin ikinci takımın dördüncü gölünü rakip fileler ile buluşturan Soner, skoru belli etmiş oldu.

 

Kırkpınarspor 4 Erenlerspor 1
Saha: Kırkpınar
Hakem: Özgür Aygün** Uğur Garan*** Ahmet Eşsiz***
Kırkpınarspor: Basat** Furkan*** Gökhan*** Bilal** Ufuk*** Yasin*** Soner*** Cihan**(Menderes**) Mesut**** İsmet**( Ceyhun**) Yusuf** (Gökhan E.**)
Antrenör: Soner Büyükergun
Erenlerspor: Ebu Talip* Ersin*** Furkan** Serdar*** Semih*Selim**( Mustafa*)Bahadır*** Emre**(Bünyamin*) Eyüp** İbrahim*(Agah**)
Antrenör: Gürcan Alkan
Goller: dk 2 -85 Soner dk 26(P) -36 Mesut ( Kırkpınarspor) dk 60 Ersin ( Erenlerspor)

Kaynak: Medyaerenler.com

Yorumlar (0)