Kırkpınarspor sezonu açtı

Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Kırkpınarspor, 2021-2022 sezonu hazırlıklarına önceki gün yaptığı ilk antrenman ile başladı.

Süper Amatör 21.09.2021, 17:44 21.09.2021, 17:50 UTKU KAYNAR
Kırkpınarspor sezonu açtı

Sarı Lacivertler uzun bir aradan sonra bu sezon şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e geri dönmek istiyor. Transferde Eymen Oskan, Soner Dursun, Recep Arapoğlu, Recep Ali Seramet, Şenol Yıldız, Oktay Ballkaya ve Cihat Yıldız ile anlaşan Kırkpınarspor’da transfer harekatının süreceği öğrenildi.

SEZONU AÇTILAR

15 Ekim’de başlayacağı açıklanan Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Sapanca temsilcisi Kırkpınarspor, yeni sezon hazırlıklarına Kırkpınar Stadı’nda yaptığı çalışma ile başladı. Yeni sezonda Sportif Direktör Yıldırım Yılmaz ve Antrenör Abdullah İleli yönetiminde başarı arayacak olan sarı lacivertliler Bölgesel Amatör Lig hedefi koydu. Sapanca’yı Bölgesel Lig’de temsil edecek ikinci ekip olmak için kolları sıvadıklarını belirterek; İyi bir kadromuz var yönetimimizin ve taraftarımızın desteği ile bu sezon başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum’’ dedi.

​​​​​​​

FUTBOLU ÖZLEDİK

Kırkpınarspor kulüp başkanı Mohaç Yılmaz; Koronavirüs nedeni ile yaklaşık 1,5 yıldır futboldan uzak kalan bir camia var. Hem gençlerin spor yapmasına ikan tanımak hem de ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için yola çıktık. Bu iş birazda gönül işi. Oyuncularımıza ve teknik heyetimize güveniyorum. Kırkpınarspor’a destek olan ve bizimle bu yola çıkan tüm yönetici arkadaşlarıma da teşekkür ederim dedi.

Yorumlar (0)