banner212

banner211

Kırkpınarspor’da çalışmalar devam ediyor

Süper Amatör Lig takımlarından Kırkpınarspor, hafta sonu oynanacakları Sakarya Demirspor karşılaşması öncesi hazırlıklarına devam etti.

Süper Amatör 04.10.2013, 17:24
Kırkpınarspor’da çalışmalar devam ediyor
banner218

Kırkpınar sahasında yapılan antrenman Teknik Direktör Mehmet Uçar yönetiminde  gerçekleşti. Yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Uçar, Demirspor’un oynadığı karşılaşmaları seyrettiklerini ve ona göre oyun taktiği geliştiklerini anlattı.

 

Uçar, bugün yapılacak antrenmanla çalışmaları tamamlayıp Demirspor maçına odaklanacaklarını belirterek, “Eksiklerimiz mevcut. 2 tane sakat oyuncumuz var. Burak Koç ve Eymen Özkan. İnşallah iki hafta sonra onlarda aramıza dönecek. Tabi bunlar bir mazeret değil. 27 kişi antrenman yapıyoruz. Bunlardan en az 19-20 si 20 yaş altı futbolculardan oluşuyor. Çok genç bir ekibiz. Bu tempo olarak bize artı yazsa da tecrübe bakımından bazen sıkıntı yaratabiliyor. Ama önemli olan sahada her şeyi vermek takımımda bu hafta her şeyi verecek ben buna inanıyorum” diye konuştu.

 

Abartı ve reklama kaçmadıklarını ve oynadıkları iyi futbolla gündeme gelmek istediklerini de dile getiren Uçar, açıklamasını şöyle tamamladı:

 

“Bizim hiçbir sorunumuz yok. Geçen yılda hiçbir abartıya kaçmadan hazırlanmıştık bu yılda aynı şekilde devam ediyoruz. Yine play-off oynadık son iki karşılaşmayı biz alsaydık BAL ligine biz çıkacaktık. Aynı yerden devam ediyoruz. Fazla abartıya ve reklama gerek duymuyoruz. Kırkpınarspor kendi reklamını sahada zaten yapıyor. Genç bir ekibiz fazlada etkilememek lazım. Önemli olan sahada ne verdiğimiz”

 

banner220
Yorumlar (0)