banner212

banner211

Kırkpınarspor'dan taraftarına destek çağrısı

Süper Amatör Lig ekiplerinden Kırkpınarspor'un Teknik Direktörü Mehmet Uçar, takımlarının desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek, sporseverlerin maddi ve manevi desteğini beklediklerini söyledi.

Süper Amatör 14.12.2013, 14:33 14.12.2013, 14:50 UTKU KAYNAR
Kırkpınarspor'dan taraftarına destek çağrısı
banner218
Uçar, yaptığı açıklamada, futbolcularının hiçbir karşılık beklemeden başarılı bir performans sergilediğini anlattı.


Takımlarının Sapanca'yı en iyi şekilde temsil ettiğini vurgulayan Uçar, "Bu gençler 2 yıldır formalarını gurur, onur ve özveriyle temsil ediyor. Bunu da hiçbir karşılık almadan başarıyorlar. Geçen yıl U-19 ağırlıklı olarak katıldığımız ligde play-off oynadık, Türkiye Şampiyonası'nda Sakarya'yı temsil ettik. Aynı kadroyla inşallah bu yıl bir üst lige çıkmak için kararlıyız" dedi.

Uçar, 8 farklı kategoride mücadele ettiklerini vurgulayarak, "İlçenin gençleriyle mücadele ediyoruz ama artık bu takımın gerçekten desteğe ihtiyacı var. Tüm sporseverleri hem maddi hem de manevi olarak Kırkpınarspor'un yanında olmaya davet ediyorum. Bu takım hepimizin. Kimse sorumluluktan kaçmamalı ve zirve yolunda bu çocukların yanında olmalı. Ligin sonunda inşallah şampiyon olacağız. Bunu biliyorum ve inancım tam" şeklinde konuştu.

banner220
Yorumlar (0)