banner212

banner211

Kışlaçayspor-Arifiyespor:2-4

Önümüzdeki hafta sonu başlayacak olan Amatör Lig maçları öncesinde takımlar son hazırlık maçlarını tamamladı.Süper Amatör Lig ekiplerinden Kışlaçayspor hazırlık maçında Arifiyespor'u konuk etti.

Süper Amatör 24.09.2018, 18:48 UTKU KAYNAR
Kışlaçayspor-Arifiyespor:2-4

Süper Amatör Lig'in iki iddialı ekibi Kışlaçayspor ve Arifiyespor'un karşı karşıya geldiği hazırlık maçında konuk ekip sahadan 4-2 galip ayrıldı.

Kışlaçay Stadı'nda oynanan müsabakaya konuk ekip hızlı başladı. Arifiyespor karşılaşmanın 17'inci dakikasında Emre'nin golü ile öne geçti. Bu golden kısa bir süre sonra ev sahibi ekip 24'üncü dakikada Ömer ile eşitliği sağladı. Her iki takımında açık bir oyun sergilediği mücadelenin 30'uncu dakikasında bu kez ev sahibi ekip Kışlaçayspor Ahmet ile 2-1 öne geçmeyi başardı. Arifiyespor Özkan ile bu gole çok kısa bir sürede yanıt vererek 33'de yeniden eşitliği sağladı.

İlk devresi 2-2 beraberlikle sonuçlanan mücadelenin ikinci yarısında ataklarını sıklaştırarak ve isabetli paslar atarak oyun konsantrasyonu kuran Arifiyespor oyun üstünlüğünü kurdu. Yeşil Beyazlılar 79'uncu dakikada Melih ve 88'inci dakikada Yunus ile sezon öncesi son hazırlık maçından 4-2 galip ayrılmayı başardı.

Stad: Kışlaçay

Hakem : Hasan Kösemen

Kışlaçayspor: Hüseyin** Kaan** Kemal**Cihangir**Erhan** Nuni** Enes** Semih**Ömer** Hasan** Ahmedi***

Antrenör : Ayhan Aldemir

Arifiyespor Mustafa*** Nihat** Muhammet** Tayip** Özkan**Emre*** Ömer*** Aydın***Utku*** (Aydın**)Utku***(Özgür***)Yunus***

Antrenör : Osman

Goller: Dk 17 Ömer Dk 30 Ahmedi (Kışlaçayspor), Dk.24 Ömer- Dk 33 Özkan-Dk79 Melih Dk 88 Yunus(Arifiyespor)

Yorumlar (0)