banner212

banner211

KIŞLAÇAYSPOR-HARMANLIKSPOR 1-0

Süper Amatör Lig A Grubu takımlarından Kışlaçayspor ile Harmnalıkspor karşı karşıya geldi. Yeşil Beyazlılar sahadan 1-0 galibiyet ile ayrılarak play-off umutlarını artırdı

Süper Amatör 21.01.2020, 12:33 UTKU KAYNAR
KIŞLAÇAYSPOR-HARMANLIKSPOR 1-0
banner218

Süper Amatör Lig A Grubu takımlarından Kışlaçayspor ile Harmnalıkspor karşı karşıya geldi. Yeşil Beyazlılar sahadan 1-0 galibiyet ile ayrılarak play-off umutlarını artırdı

İlk yarı: Süper Amatör Lig’in 14. haftasında Kışlaçay ile Harmanlıkspor  Arifiye Kışlaçay Stadı’nda karşılaştı.Ev Sahibi Kışlaçayspor pozisyon bulurken iki takımda da top kayıpları çok oldu.İlk yarı karşılaşmadan gol sesi çıkmadı

İkinci yarı: İkinci yarıya kazanmak için çıkan ev sahibi  Kışlaçayspor ve Harmanlıkspor takımda karşılıklı pozisyonlara girseler de bu pozisyonları değerlendiremedi Dk 65 de Kışlaçayspor serbest vuruş kazanırken Yunus Emre Kayın ın kullandığı serbest vuruş burak’ın kafası ile ağlarla buluştu ve maç 1-0 tamamlanarak 3 puan Kışlaçayspor un oldu. Bu skorla Kışlaçayspor puanını 29’a çıkarıp 3’ncı sırda yer alırken Harmanlıkspor ise 13 maçta aldığı 3 galibiyet ve 4 beraberlikle 13 puanla 6.ncı sırada kendine yer buldu.

Play-Off Adına Emin Adımlarla Hedefine İlerliyor…

Kışlaçayspor Sakarya Süper Amatör A Grubunda Yükselişine Devam Ediyor..

Kışlaçayspor istikrarlı yönetimi ve mütevazı bütçesiyle yakaladığı başarılarla Süper Amatör Lig’de adından söz ettiriyor.

Kışlaçayspor gerçekten bir köy takımı. Arifiye ilçesine bağlı nüfusu yaklaşık 400 hane dolayındaki bir köyün Süper Amatör ligde mücadele eden futbol takımı.

Süper Amatör Lig’de Play-Off adına hedefini koyan yönetim  ve futbolcuları 14. hafta sonunda topladığı 29 puanla 3 sırada yer alan temsilcimiz Kışlaçayspor’un mütevazı bütçeyle elde ettiği başarı dikkati çekiyor.

Kışlaçayspor: 1  Harmanlıkspor: 0

Saha: Kışlaçay Arena Stadı

Hakemler: Levent Gümüşdere,Erdi Öz,Çetin Ateş

Kışlaçayspor: Yavuzhan, İbrahim, Nurdoğan, Burak, Cihangir, Eyüp, Yunus E, Kemal, Sinan, Furkan, Yunus E.K,(Metehan),(Tunahan),(Kadir),(Yusuf)

Antrenör: Ayhan Aldemir

Harmanlıkspor: Onur, Cihan, Tunahan,Berkay B., Mehmet, Yasin, Ahmet,Tayfun, Ahmet, Polat,Berk,(Paşa),(Sinan),(Cengizhan),(Berkay)

Antrenör: Tevfik Tetik

Goller:Dk 65 Burak Bakar

Kırmızı Kart : Yasin Zobar

Zafer Omay |kislacay.com 

Yorumlar (0)