banner212

banner211

Kışlaçayspor-Yeşilyurtbelde:2-1

Süper Amatör’nci 2 hafta maçında Kışlaçay Spor, Kışlaçay Arena Stad’nda Yeşilyurt Beldespor'u konuk etti. Müsabaka Ferhat,Erol ve Taner in golleriyle 2-1 sona erdi.

Süper Amatör 12.10.2016, 13:53 12.10.2016, 14:16 UTKU KAYNAR
Kışlaçayspor-Yeşilyurtbelde:2-1
banner218
 Süper Amatör’nci 2 hafta maçında Kışlaçay Spor, Kışlaçay Arena Stad’nda Yeşilyurt Beldespor'u konuk etti. Müsabaka Ferhat,Erol ve Taner in  golleriyle 2-1 sona erdi.


Süper Amatör 2’nci hafta karşılaşmasında Kışlaçay Spor ile Yeşilyurt  Belde Spor, Kışlaçay Arena Stadı’nda karşılaştı. Mutlak galibiyet hedefleyen iki takımın maçında ilk yarıda Kışlaçay Spor un Golünü Ferhat İle Kaydetti. İkinci yarıda  kışlaçay spor ataklarıyla ve pozisyonlarıyla  taraftarları bir oturtup bir kaldırdı.Yeşilyurt Belde Spor  da sarı kartlar havada uçuşurken 2 oyuncuda kırmızı kart gördü ’ 2 yarıda yeşilyurtbelde spor un golünü Yusuf ile bereberliği yakaladı. 5 Dakika Uzatma Gösteren Hakem Kışlaçayspor İle Erol un Golüyle Karşılaşma 2-1 sona erdi.

Kıslacay 90+5 te erol un fuzesiyle güldü.ekibimiz kendi seyircisi önünde çıktığı ilk maçta 22.dk.burak in ortasında ferhat in kafa golü ile 1-0 öne geçti.30 dk.enes in enfes ara pasında atakan kaleci ile karşı karşıya kaldıgi pozisyonda topu dışarıya gönderdi.ikinci yarıda ekibimiz 55dk.burak,65dk mehmet ile yakın mesafeden golü atamadı.75 dk.kıslacayin faul beklediği pozisyonda yeşilyurt golünu attı.90 dk eyüp un harika şutunu kaleci kurtardı.90+ 5 dk.kıslacay in yeni trasferi erol un yaklaşık 25 metreden frikik golü ile Kışlacayspor karşılasmayı 2-1 kazandı..

 90+6 de Santra Yapmaya Gitmeyen Yeşilyurt Belde Spor Oyuncuları Topa Ellemediler Saha Bir Anda Karıştı Yeşilyurt Taraftarları Sahanın İçinde Hakeme Tepki Gösterdi..

Kışlaçayspor: Yiğit***Şahin**Emre***Erhan***Enes**Eyüp**Atakan**Ferhat**Burak**Cemalettin**Mehmet**

Antrenör:Bülent Belat


Yeşilyurt Beldespor:Zekeriya**Mucip**Oğuzhan**Y.Şahin**Bekir**Kadir**Recep**Fikri**Yusuf**Cihat**Yakup*

Antrenör: Cemalettin Horuz

KIŞLAÇAY SPOR YÖNETİMİNDEN VİDEOLU DUYURUDUR!!!!

Kışlaçayspor 2-1 Yeşilyurtbeldespor Karşılaşmasında 90+8 Dk Oynandığını dair bazı haberler yerel basında yansımıştır.

90+5 de Kışlaçayspor Erol ile gol bulmuş ve Yeşilyurt BeldeSpor Oyuncularının hakeme uzun süre itirazları sürünce sart gösterilmeye başlanmış ve maçı bırakan oyuncular dan sonra maçın bitiş düdüğü 90+7 de çalınmıştır.

Alttaki Video Dakika Dakika Saniye Saniye Bu Yanlışı Ortaya Çıkarmak İçindir İyi Seyirler.....

Hatta Kışlaçayspor'un golünü Dk 90+5 Dakika 29 Saniyede Gol Erol tarafından atılmıştır.

KIŞLAÇAY SPOR YÖNETİMİ


Kışlaçay Arenada 90+8 Gerçeği Yansıtmıyor!Dakika Dakika Saniye Saniye Görüntüler..

Yorumlar (2)
Yusuf islam 6 yıl önce
Cok karaktersizsiniz 1. Si kornerden sonra mac bitirilmeliydi 5 dakika 10 saniyede olsa bitmişti
2. Si 90+ 10 saniyede foul oluyo o foul kullanılıyo sonra bir vurus tekrarlanıyo yeşilyurtlu sarı kart yiyo 90+29 saniyede gol yazıyosun bu söylediklerim 19 saniyede mi oluyo sahtekarlar
ZEKERİYA 6 yıl önce
90+5 de neden video kesiliyor orasını anlamadım hiç inandırıcı gelmedi bana yeşilyurt taraftarları saha içinde hakeme tepki gösterdi yazmışsınız sahaya hiçbir yeşilyurt taraftarı girmedi tam tersine sahaya kışlaçay taraftarları girdi bazı yeşilyurtlu futbolcuların üzerine yürüdü