banner212

banner211

Kocaali Sahil-Söğütlüspor: 6-0

Süper Amatör Lig C Grubu 10.Hafta müsabakasında Kocaali Sahilspor evinde ligde kalma mücadelesi veren Söğütlüspor’u konuk etti. Mavi beyazlı ekip sahadan 6-0 galibiyet ile ayrıldı.

Süper Amatör 17.01.2022, 20:54 UTKU KAYNAR
Kocaali Sahil-Söğütlüspor: 6-0
banner218

Süper Amatör Lig C Grubu 10.Hafta müsabakasında Kocaali Sahilspor evinde ligde kalma mücadelesi veren Söğütlüspor’u konuk etti. Müsabakaya hızlı başlayan ev sahibi ekip dakika 10’da Ali Şükrünün yere düşürülmesi ile penaltı kazandı. Topun başına geçen Sezer penaltı atışından yararlanamadı. Rakip kaleye gol için yüklenen kuzey ekibi 32. Dakikada Ali Şükrü’nün attığı gol ile skoru 1-0’a getirdi.  ilk yarının bitmesine dakikalar kalırken sahneye çıkan Sezer 42. Dakikada attığı şık gol ile farkı ikiye çıkarttı.

SÖĞÜTLÜ ÇEKİLDİ

 İlk yarı bu sonuç ile tamamlandı.  İkinci yarıya kaldığı yerden devam eden mavi beyazlı ekip dakika 46’da Sezer’in  attığı gol ile farkı üçe çıkarttı. oyundan kopan Söğütlüspor’un açıklarını iyi değerlendiren Selim, dakika 51’de skoru 4-0’a getirdi. Oyun üstünlüğünü tamamı ile alan Sahilspor, dakika 61’de Onur’un attığı gol ile skoru 5-0’a getirdi. Maçta dakikalar 76’gösterirken Selim attığı şık gol ile farkı 6’ya çıkarttı. 79. Dakikada değişiklik hakkı kalmayan Söğütlüspor’da 4 oyuncu farklı dakikalarda sakatlanınca hakem maçı tatil etti.

Saha: Kocaali Suni

Hakemler: Muhammed Emin Arıcı**, Oğuzhan Çalışkan**,  Serhat Dönmez**

Kocaali Sahilspor: Tolga**, Sefa**, İlhan**, Ozan**, Yalçın**, Onur**, Selim***, Aytaç**, Orhan** Ali Şükrü***, Sezer***

Antrenör: Hasan Yılmaz Koç

Söğütlüspor: Yiğit* İlker*, Arif*, Burak*, Furkan*,Ömer*, Onur*, Furkan Bostancı*,  Kayra*, Kadir*, Burak Ocak*

Antrenör: Fevzi Çapkınlar

Goller: Dk.32 Ali Şükrü Çatalbaş, Dk.42, 46 Sezer Kuzu, Dk.51,76  Selim Akın, Dk.61 Onur Kahya ( Kocaali Sahilspor)

Yorumlar (0)