banner212

banner211

Kocaali Sahilspor hükmen mağlup

Sakarya Süper Amatör B Grubu’nda sezona süper bir başlangıç yapan Kocaali Sahilspor, hükmen mağlubiyet şokunu yaşıyor.

Süper Amatör 11.11.2021, 11:36 13.11.2021, 00:44 UTKU KAYNAR
Kocaali Sahilspor hükmen mağlup
banner218

Sakarya Süper Amatör B Grubu’nda sezona süper bir başlangıç yapan Kocaali Sahilspor, hükmen mağlubiyet şokunu yaşıyor.  Sahilspor, esame listesinde yanlışlık yaptığı gerekçesi ile Hızırtepe Özen karşılaşmasında hükmen mağlup ilan edilecek.
5 OYUNCU ŞARTI
Sezona şampiyonluk hedefi ile hızlı giren Mavi Beyazlılar üst üste aldığı iki galibiyet ile dikkat çekmişti. Kocaali Sahilspor’un geçtiğimiz hafta kendi sahasında Hızırtepe Yeni Özenspor ile kendi sahasında oynadığı ve mavi beyazlıların 4-0 kazandığı müsabakada esame listesine yanlışlık yaptığı ortaya çıktı. Listeye yaşı küçük 5 oyuncu yazılması gerekirken 4 oyuncu yazıldığı maç sonunda anlaşılınca konuk ekip Hızırtepe Özenspor talimatlara aykırı olduğu gerekçesi ile itirazda bulundu. Yapılan itiraz henüz karara bağlanmazken TFF tarafından bu sezon açıklanan talimatlar gereği 1999 ve daha küçük doğumlu en az 5 (beş) futbolcu bulundurma zorunluğu gereği Kocaali Sahilspor’un bu karşılaşmadan 3-0 hükmen mağlup ilan dilmesine kesin gözü ile bakılıyor.
 

banner220
Yorumlar (2)
Kocaali sahilspor kulüp başkanı 1 yıl önce
Biz esame listesinde hatayaptik sıkıntı yok şunu söylemek istiyorum kaleye şut dahi çekemeyen Hızır tepe 3 farklı galim sayilsin ama yukarıda Allah var insan hata yapabilir ama şunu söylemek istiyorum bundan sonraki hedefimiz şampiyonluk değil
crixus 1 yıl önce
Sen kurallara uyma sonra liv liv et. bırakın bu işleri