banner212

banner211

Kocaalispor'da yeni başkan belli oldu

Süper Amatör Lig B Grubu ekiplerinden Kocaalispor’da yeni başlan Yavuz Alemdar oldu. Alemdar hedefi profesyonel lig olduğunu açıkladı.

Süper Amatör 26.12.2018, 20:35 26.12.2018, 20:32 UTKU KAYNAR
Kocaalispor'da yeni başkan belli oldu

Kocaalispor’da geçtiğimiz gün yapılan genel kurulun ardından yeni yönetim belirlendi. Kocaali Belediyesi Düğün Salonu’nda geniş bir katılım ile yapılan genel kurulda Yavuz Alemdar tek liste ile aday oldu. Yapılan oylamanın ardından Yavuz Alemdar, aralarından profesyonel kulüplerde yöneticilik yapmış kişilerinde bulunduğu 24 kişilik yönetimi ile birlikte Kocaalispor başkanlığına seçildi.

HEDEF 3.LİG

Divan başkanlığını Mustafa Gül’ün yaptığı kongrede konuşan Yavuz Alemdar ,Kocaalispor’un Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etme başarısı göstermiş bir kulüp olduğunu hatırlatarak ‘’ 1965 Yılında kurulan Sakarya’nın en eski kulüplerinden olan Kocaaalisporumuzun  profesyonel lige taşımak hedefi ile yola çıktı. 3 Yıllık bir planlama ile göreve talip olduk. Bu sezon önce play-off hedefini yakalamak daha sonrada Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek. BAL’da yapacağımız ekonomik ve kadro planlaması ile takımımızı profesyonel lige taşımak istiyoruz.’’ Dedi

Yavuz Alemdar Başkanlığı’ndaki yönetimde Abidin Kuş, Ahmet Tiryaki, Alptekin Ekşi, Cemal Angın, Devrim Topaloğlu, Hamza Dizdar, Mehmet Kuru, Mehmet Usta, Mustafa Konyalı, Mustafa Sarı, Ömer Turgut, Özcan Sargın, Resul Nebioğlu, Sefer Konyalı, Selçuk Yiğit, Seyfullah Kef, Suat Akın, Şenol Zehir, Şerif Ulusinan, Uğur Özen, Yasin Şahin, Zeki Kanbur ve Zülküf Gedik yer aldı.

YILDIRIM GÖREVDE

Süper Amatör Lig B Grubu’ da sezona iyi bir başlangıç yapamayan Kocaalispor’da takımın başına tecrübeli antrenör Bülent Yıldırım getirildi. Yıldırım’ın yardımcılığını ise Yasin Macuncu yapacak. Geçtiğimiz sezon play-offun ikinci yarısında göreve geldiği Hendekspor’u Bölgesel Lig’e taşıyan Bülent Yıldırım, ‘’ Yeni yönetimimiz BAL hedefi ile takımızı bize emanet etti. Bir süredir takımı takip ediyorduk. Şuanda transferle ilgili görüşmelerimiz sürüyor 6 nokta transfer yaparak ikinci yarıya başlayacağız’ dedi

Yorumlar (1)
Osman ÇETİNKAYA 5 yıl önce
Başarılar diliyorum ALLAH'A EMANET OLUN