banner212

banner211

Kocaalispor-Erenlerspor: 2-2

Süper Amatör Lig B Grubunda Kocaalispor kendi sahasında Erenlerspor'u konuk etti

Süper Amatör 10.11.2013, 16:49
Kocaalispor-Erenlerspor: 2-2
banner218

Süper Amatör Lig B Grubunda Kocaalispor kendi sahasında Erenlerspor'u konuk etti.Karşılıklı atılan goller ile her iki takımda sahadan 1 puan ile ayrılırken maç sonu Hakem Erkan Engin'e her iki takımdanda tepki geldi.

 

 

SAHA : Kocaali sentetik

HAKEMLER: Erkan Engin* Sercan Dildar*Gökhan Tanger**

KOCALİSPOR: Burak** Nihat** Aykut** Ersin** Muzaffer*** Nizamettin** Ümit** Cihan** Caner** Cabir** Agah**

ANTRENÖR: Sadun Hoşbay

ERENLERSPOR: Bilal*** Furkan** Ufuk** Yasin** Talip** Cem**(Semih) Bahadır** Mustafa** Atakan**  ( Melih**) Yunus** (Hamdi **) Tolunay**

ANTERNÖR: ismail küçük

GOLLER: dk 27. Caner dk 50 Agah (Kocaalispor) dk 19. Tolunaydk Dk 55 Yunus Pen (erenlerspor)

Kırmızı Kartlar :Dk 72 Nizamettin (Kocaalispor) Dk 90 Ufuk Dk 90+4 Bahadır (Erenlerspor)

HABER:Mustafa Gül

Yorumlar (3)
ozan maden 9 yıl önce
maçın hakemi erkan ergin düdüğünü asacak,neyini asacaksa assın artık.bu adam fiyasko.erenlerin penaltısını uydurdu.pozisyonda nizamettine sarı gösterdi kural gereği.ardından kırmızı.daha sonra seyirci baskısından erenlerin sporcularını gereksiz attı.özellikle bahadırı.mikserliğini başarıyla yaptı.çok zevkli bir maçı katletti.
erhan yılmaz 9 yıl önce
erenlerspor kalecisi bilalin,a... k.....p lerini yenemedik küfürü maç sonu olayların başlangıcı.genç kaleci bilale yakışmadı.
Kenan sert 9 yıl önce
Sizin gibi çirkef takımların maçına süprlig hakemi göndermekte neyin nesiymiş size anca hakemliğe yeni başlayan adamlar göndermek lazım hakeme tepki varmış bırakın bu ayakları gazetecilikte böyl yapılmaz maça gitmeden taraftar tepki gösterdi yıldız vermeyelim ayıptır ayıp herkes işini yapsın dzgünce