Kocaalispor-Karasu Güvenspor:0-2

Süper Amatör Küme B Grubu 19. haftasında Kocaalispor ve Arifiye Kalaycıspor Kocaali Sentetik Saha’da karşı karşıya geldi.

Süper Amatör 03.03.2019, 15:07 UTKU KAYNAR
Kocaalispor-Karasu Güvenspor:0-2

Süper Amatör Küme B Grubu 19. haftasında Kocaalispor ve Arifiye Kalaycıspor Kocaali Sentetik Saha’da karşı karşıya geldi. Konuk ekibin oyun hakimiyetini elinde tuttuğu mücadele Kalaycıspor’un 2-0’lık üstünlüğü ile sonuçlandı. Müsabakaya etkili başlayan ve üst üste 3 net pozisyonda Kocaalispor kalecisi Ender’e takılan konuk ekip aradığı golü 30. dakikada İsmail ile buldu.

İlk devre 1-0’lık skorla noktalandı. İkinci devreye daha kontrollü başlayan Kocaalispor ilk dakikalarda oyunu rakip sahaya yıkmayı başarsa da savunmada verdiği açık farkın açılmasına neden oldu. 52. dakikada Kocaalispor savunmasının arasına atılan topu iyi takip eden Oğulcan Arifiye Kalaycıspor’un ikinci golünü kaydetti. Son bölümleri zaman zaman gergin anlara sahne olan karşılaşmada taraflar net pozisyonlar bulsa da skor değişmedi. Müsabaka Arifiye Kalaycıspor’un 2-0’lık üstünlüğü ile sonuçlandı.

Saha: Kocaali Sentetik

Hakemler: Bahadır İleri*** Hakan Can Yılmaz*** Behlül Kocacık***

Kocaalispor: Ender** Ahmet* Onur* Sercan* Akın* Kaan* Melih* Orhan* Rıdvan* (Barış*) Özgür* Necirvan* (Burak*)

Antrenör: Atilla Bıçakçı

Arifiye Kalaycıspor: Göktan** Ensar*** Haluk*** Emin*** Mesut*** Bahadır*** (Emre**) Levent*** İsmail*** Ümit*** (Erdi***) Tolgahan*** Oğulcan*** (Burak**)

Antrenör: Güngör İçer

Goller: Dk. 30 İsmail, Dk. 52 Oğulcan (Arifiye Kalaycıspor)

Yorumlar (0)