banner212

banner211

Kocaalispor lige katılacak mı ?

Süper Amatör Lig ekiplerinden Kocaalispor'da sessizlik sürüyor. Mavi Beyazlıların lige katılıp katılmayacağı henüz belli değil

Süper Amatör 29.08.2019, 15:30 29.08.2019, 19:23 UTKU KAYNAR
Kocaalispor lige katılacak mı ?
banner218

Geçtiğimiz sezon Sakarya Süper Amatör Lig’in ikinci yarısında kulüp Başkanlığına gelen Yavuz Alemdar ve  ekibi, yeni sezonun başlamasına kısa bir süre az kalmasına rağmen hiçbir çalışma yapmaması  dikkatleri çekiyor.

Kongre ne zaman ?

Göreve geldiği gün basında büyük ses getiren Alemdar ligin ikinci yarısında da yaptığı transferlerle Play Of oynamak için taktire şayan bir mücadele göstermişti.  2019-2020 Sezonun  başlamasına az bir süre kalmış olması ve rakip takımlarda transfer harekatı sürerken Kuzey ekibinden hiçbir ses yok.

Kocaalispor’da başkan Yavuz Alemdar’ın önümüzdeki sezon başkanlığa aday olmayacağı konuşuluyor.  Göreve devam edeceği kesin olmayan Alemdar’ın kongre tarihi belirlememesi ve her hangi bir açıklama yapmaması akıllara kuzey ekibi kapanıyor mu sorularını getiriyor.

Yaprak dökümü başladı

Net olarak takımı kimi alacağı belli değilken oyuncular takımdan birer birer ayrılmaya başladı. Geçen sezon lig devam ederken Savaş, Bahadır, Muhammed kadro dışı bırakılmıştı. Bu oyuncularla devam edilmeyecek gibi duruyor.  Takımdan ayrılanlar kervanına Kaan, Onur ve Ahmet de eklendi.  Yeni gelecek yönetimin şimdiden kadro kurma sıkıntısı ile karşı karşıya.

banner220
Yorumlar (0)