Kocaalispor şen şakrak 4-1

Süper Amatör Lig 7. Hafta müsabakasında Kocaalispor deplasmanda Kışlaçayspor'a konuk oldu. Mavi beyazlı ekip sahadan 1-4 galip ayrıldı. Mavi Beyazlı ekip bu galibiyet ile puanını 10’a yükseltti.

Süper Amatör 12.11.2023, 18:01 UTKU KAYNAR
Kocaalispor şen şakrak 4-1

Süper Amatör Lig 7. Hafta müsabakasında Kocaalispor deplasmanda Kışlaçayspor'a konuk oldu. Mavi beyazlı ekip sahadan 1-4 galip ayrıldı. Mavi Beyazlı ekipo bu galibiyet ile puanını 10’a yükseltti.

İLK DEVRE 0-0

Müsabakaya etkili bir başlangıç yapan Kocaalispor Rıdvan ve Sinan ile iki net pozisyondan yararlanamadı. Üstün bir oyun oynayan mavi beyazlı ekip Hamdi ve Sezer ile gol için yüklensede aradığı golü bulamadı. İlk yarı 0-0 sona erdi.

GOLLER PEŞPEŞE GELDİ

Karşılaşmanın ikinci yarısına gol ile başlayan Kocaalispor dakika 50'de Sezer ile skoru 0-1'e getirdi. Bu gole çabuk karşılık veren ev sahibi Kışlaçayspor dakika 53'de Nurdoğan ile skora dengeyi getirdi. Oyun disiplininden kopmayan kuzey ekibi dakika 60'da Hamdi ile 1-2 öne geçti. Bu golden sonra oyun üstünlüğünü ele alan mavi beyazlı ekip dakika 70'de Rıdvan'ın attığı gol ile durumu 1-3'e getirdi. Müsabakada son sözü Kocaalispor oyuncusu Sinan söyledi. Sinan, dakika 85'de attığı gol ile maçın skorunu tayin etti. Kocaalispor sahadan 1-4 galip ayrıldı.

Kışlaçayspor-Kocaalispro: 1-4

Saha: Kışlaçayspor

Hakemler: Furkan Koca Yıldız, Hamza seyyar, Onur Solak

Kışlaçayspor: Sercan*, Muhammed*,Hasan, Murat*, Furkan*, Eyüp*,Efe*Yusuf*,Semih*, Nurdoğan*, Eyyüp Maden*

Antrenör: Ayhan Aldemir

Kocaalispor: Bilal**, Eray*, Faruk*, Ensar*, Ozan*, Cevat*, Soner*, Sinan*, Hamdi*, Sezer** Rıdvan**

Antrenör: Ozay Atbin

Goller: Dk.50 Sezer Kuzu, Dk.60 Hamdi Alşan, DK.70 Rıdvan Topçu, DK. 85 Sinan Çalışkan ( Kocaalispor) Dk.53 Nurdoğan Köse ( Kışlaçayspor)

Yorumlar (0)